ایرلاین جت آسیا

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
همه ما می دانیم که کشور تایلند امروزه یکی از پر طرفدار ترین مقاصد گردشگری در دنیا است. این کشور دارای ایرلاین های مختلفی است که جا به جایی مسافران و گردشگران را انجام می دهند. یکی از این ایرلاین ها، ایرلان جت آسیا است. ما در این مقاله قصد داریم ایرلاین جت آسیا را برای کاربران سایت معرفی کنیم.
ایرلاین جت آسیا در تاریخ فوریه سال 2009 میلادی به منظور ارائه خدمات به گردشگران تور تایلند تاسیس شد. شرکت هواپیمایی جت آسیا ارائه خدمات به مسافران را تنها با دو عدد هواپیما بوئینگ 200-767 شروع کرده و یک سال بعد، در اکتبر سال 2010 گواهینامه تصدی هوایی خود را دریافت کرد و به عضویت PATA در آمد. اولین پرواز برگزار شده توسط شرکت هواپیمایی جت آسیا در تاریخ سپتامبر 2011، و از فرودگاه بین المللی دون مونگ شهر بانکوک به فرودگاه بین المللی پنانگ کشور مالزی صورت گرفت. برگزاری پرواز های چارتری ایرلاین نیز در تاریخ فوریه 2012 میلادی با پروازی از فرودگاه بین المللی بانکوک به فرودگاه بین المللی ناریتای توکیو آغاز شد.
مقاصد پرواز های چارتری ایرلاین جت آسیا در سال 2013، شش شهر در چین (نانجینگ، پکن، شانگهای، چونگینگ، تیان جین و شن یانگ) بود.
تعداد هواپیما های موجود فعال در ایرلاین آسیا جت 6 عدد بوده که همگی از مدل Boeing 767-200 بوده و دارای 28.6 سال سن می باشند. در ضمن لازم به ذکر است که کد این شرکت هواپیمایی JAA بوده و فرودگاه اصلی آن فرودگاه بین ‌المللی سووارنابومی، واقع در شهر بانوک می باشد.
از جمله خدماتی که توسط ایرلاین جت آسیا برای رفاه مسافران و گردشگران تور تایلند در نظر گرفته شده است می توان به رزرو بلیط،  Check-In Policy for Scheduled Flights، Seat Configuration و غیره اشاره کرد.
همچنین این ایرلاین در پرواز های خود غذا ها ویژه ای را بدون پرداخت هزینه اضافی به مسافران ارائه می دهد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره جت آسیا

نامدار مهر 1397
کسی هست با جت آسیا پرواز داشته باشه و بگه چجوری هست؟

تور چابهار ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
ایران ایر
وارش
۲,۹۷۰,۰۰۰

تور ترکیبی مشهد ۲ بهمن
۳
۲ بهمن - ۵ بهمن
تابان
قطار اتوبوسی صبا
۱,۰۴۵,۰۰۰

تور کیش ۶ بهمن
۳
۶ بهمن - ۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۳۲۰,۰۰۰

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۳
۲ بهمن - ۹ بهمن
تابان
آتا
۱,۶۶۵,۰۰۰

تور کیش ۸ و ۱۵ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۷ بهمن
معراج
کیش ایر
۲,۶۸۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۱۵ بهمن - ۱۹ بهمن
تابان
تابان
۳,۱۵۰,۰۰۰

تور کیش دی و بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۸۹۵,۰۰۰

تور مشهد ۳۰ دی و ۱ و ۲ بهمن
۲
۱ بهمن - ۴ بهمن
آتا
ایران ایر تور
۱,۶۳۰,۰۰۰

تور کیش از شیراز ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
آسمان
۲,۴۹۵,۰۰۰

تور قشم دی و بهمن ۱۴۰۰
۳
۳ بهمن - ۱۱ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۶۰۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به جت آسیا