ایرلاین ایرباس s7

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری، ایرلاین های بسیاری تاسیس شده اند. گردشگران با توجه به نیاز و هزینه خود می توانند از ایرلاین مورد نظر خود بلیط هواپیما تهیه کنند. کشور روسیه دارای ایرلاین های مختلفی می باشد، یکی از ایرلاین های معروف این کشور، ایرلاین ایرباس S7 می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی ایرلاین ایرباس S7 بپردازیم.

 

 

ایرلاین ایرباس S7 فعالیت خود را از سال 1992 میلادی آغاز کرده است، گردشگران تور روسیه لازم است بدانند که امروزه این ایرلاین یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی در این کشور محسوب می شود. مقر اصلی این ایرلاین فرودگاه بین المللی دمودوف کشور روسیه می باشد. ایرلاین ایرباس S7 امروزه پرواز های منظمی به نقاط مختلف جهان انجام می دهد، از مقاصد پروازی این ایرلاین می توان به ارمنستان، استرالیا، آذربایجان، چین، کرواسی، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، سوئد، تایلند، ترکیه، تاجیکستان، امارات، ویتنام و چندین کشور دیگر اشاره کرد، همچنین گردشگران تور روسیه لازم است بدانند که این ایرلاین پرواز های داخلی بسیاری در این کشور دارد. از جدید ترین خطوط پروازی این ایرلاین می توان به مسیر مسکو به شهر دوسلدوف و برلین اشاره کرد که در سال 2016 میلادی راه اندازی شده است. کد یاتا این ایرلاین S7 بوده و کد ایکائو آن SBI می باشد.

ناوگان هوایی ایرلاین ایرباس S7 در گذشته شامل هواپیما های ایرباس، بوئینگ و توپولوف بوده است، اما امروزه بسیاری از این هواپیما ها کنار گذاشته شده اند، امروزه ناوگان هوایی این ایرلاین شامل هواپیما های جدید ایرباس، امبرائر و بوئینگ می باشد، از هواپیما های امروزی این ایرلاین می توان به Airbus A319، Airbus A320، Airbus A321، Embraer E-170 و Boeing 737 اشاره کرد.

بلیط های این ایرلاین در 4 کلاس پروازی مختلف ارائه می شوند، کلاس های پروازی ایرلاین ایرباس S7 عبارت اند از اکونومی، اکونومی فلکس، بیزنس و بیزنس فلکس.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ایرباس s7

تامیا مهر 1397
ایرباس s7 چیه دیگه معلوم نیست چی هستند و آدمو به کشتن میدن
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ایرباس s7