ایرلاین اطلس گلوبال

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
در این مقاله قصد داریم یکی از شناخته شده ترین شرکت های هواپیمایی کشور ترکیه، یعنی ایرلاین اطلس گلوبال را برای گردشگران معرفی کرده و اطلاعات جامعی درباره این شرکت هواپیمایی در اختیارتان قرار دهیم.
شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال در تاریخ چهاردهم مارس سال 2001 میلادی، با هدف ارائه خدمات و استاندارد های بین المللی کیفیت در طول سفر، به مسافران و گردشگران تور ترکیه آغاز به کار کرد. این شرکت هواپیمایی در ابتدای تاسیس کار خود را تنها با دو فروند هواپیمای مسافربری آغاز کرد ولی امروزه دارای یک ناوگان جهانی شامل هواپیما های مسافربری ایرباس A319، A320 و A321 می باشد.
شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال خدمات و سرویس های خود را در سه کلاس پروازی اکونومی، اکونومی پلاس و تجاری ارائه می دهد. کلاس پروازی اکونومی پلاس مختص شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال است و در هیچ یک از ایرلاین های دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد. در کلاس پروازی اکونومی پلاس ارائه خدمات به صورت ویژه می باشد. خدماتی که در این کلاس پروازی ارائه می شود شامل اتاق استراحت، خوراکی، غذا ها و نوشیدنی های خوشمزه، امکانات اعلام حضور، انتخاب صندلی آنلاین و حمل بار نامحدود می باشد. قابل توجه گردشگران تور ترکیه، شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال تمام این امکانات را در کلاس پروازی اکونومی پلاس با قیمت مناسب و متناسب با دیگر خطوط هوایی ارائه می دهد.
پرسنل، خدمه و کارکنان این شرکت هواپیمایی همگی آموزش دیده و حرفه هستند، شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال به منظور رضایت هرچه بیشتر مسافران و مشتریان خود مجرب ترین نیرو ها را به کار گرفته است.
ایرلاین اطلس گلوبال در حال حاضر دارای 17 مقصد پروازی مستقیم می باشد که در ادامه به تعدادی از آنان اشاره می کنیم: ترکیه، ایران، روسیه، فرانسه، عربستان، قبرس و غیره.
قابل توجه گردشگران تور استانبول، دفتر اصلی این شرکت هواپیمایی در شهر استانبول واقع شده است. همچنین این ایرلاین در اول فوریه سال 2015 میلادی از اطلس جت به اطلس گلوبال تغییر نام داد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره اطلس گلوبال

لاله مهر 1397
پرواز هایی که با اطلس گلوبال بسته میشه نسبت به بقیه پرواز ها گرون تر هست؟

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۲۰ بهمن
تابان
کاسپین
۱,۶۱۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۵ بهمن
تابان
کاسپین
۲,۶۷۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد بهمن ۱۴۰۰
۲
۹ بهمن - ۱۴ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۳۰,۰۰۰

تور کیش ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
کیش ایر
کاسپین
۲,۶۷۰,۰۰۰

تور کیش از شیراز بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۵۴۰,۰۰۰

تور قشم از شیراز ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آسمان
آسمان
۱,۹۳۵,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۴
۸ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
آتا
۳,۰۹۰,۰۰۰

تور قشم ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
تابان
آتا
۲,۳۸۰,۰۰۰

تور مشهد ۷ و ۸ و ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
تابان
ایران ایر تور
۱,۶۸۵,۰۰۰

تور کیش ۱۱ بهمن
۳
۱۱ بهمن - ۱۴ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۵۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به اطلس گلوبال