ایرلاین اتوبوس VIP

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

یکی از وسیله هایی که می شود با آن سفر کرد اتوبوس می باشد، اتوبوس ها طرفداران خود را دارند و برای سفرهای نه چندان دور گزینه مناسبی است، امروزه اتوبوس ها با امکانات و قیمت های متفاوتی خدمات رسانی می کنند و برای افرادی که بحث اقتصادی برایشان اهمیت دارد شرایط بهتری ایجاد شده است اما در کل اتوبوس ارزان ترین وسیله نقلیه برای سفر می باشد و از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب می باشد. بهترین نوع اتوبوس ها که از امکانات و قیمت بیشتری برخوردار است، اتوبوس VIP می باشد.

 

اتوبوس VIP


یکی از مشخصه های بارز اتوبوس VIP تعداد و نوع صندلی های آن می باشد، این اتوبوس ها در دو نوع مختلف به مسافرین خود خدمات ارائه می دهد، اتوبوس های 25 صندلی و 22 صندلی، این صندلی ها به صورت دو ستونه چیدمان شده اند، یکی از ستون ها دو ردیفه و دیگری تک صندلی می باشد. دلیل این هم آن است که صندلی های اتوبوس های VIP نسبت به اتوبوس های دیگر بزرگتر و راحت تر هستند، این صندلی ها به مسافران این امکان را می دهد تا 140 درجه به عقب بخوابند و به راحتی بتوانند استراحت داشته باشند، جالب است بدانید که در برخی از این اتوبوس ها، صندلی ها قبلیت تخت شو دارند.

 

اتوبوس


از دیگر امکانات اتوبوس های VIP می توان به مانیتور و جای شارژ اشاره کرد که سفر را تا حد زیادی آسان تر می کنند و مسافرین می توانند به راحتی با استفاده از هدفن به تماشای فیلم مورد علاقه خود بنشینند، آهنگ هایی که می پسندند را گوش دهند و یا از بازی های ذخیره شده در مانتیور ها استفاده کنند و تا پایان راه سرگرم باشند، این مانیتور های شخصی است و برای هر صندلی در پشت صندلی جلویی نصب شده است، اما در نظر داشته باشید که همه اتوبوس های VIP  از این امکانات برخوردار نیستند و تنها برخی از شرکت ها دارا می باشند.
 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره اتوبوس VIP

راشین مهر 1397
چرا پس در مورد اتوبوس VIP مطلبی ننوشتید؟؟

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۵ بهمن
تابان
کاسپین
۲,۶۷۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۰ بهمن
کیش ایر
کاسپین
۲,۴۶۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
وارش
۲,۷۹۰,۰۰۰

تور چابهار ۲۲ بهمن
۳
۲۲ بهمن - ۲۵ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۸۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
وارش
۲,۷۳۵,۰۰۰

تور قشم ۱۲ و ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
آتا
تابان
۲,۵۷۵,۰۰۰

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۰ بهمن - ۱۷ بهمن
تابان
آتا
۲,۶۹۰,۰۰۰

تور کیش از اصفهان ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
آتا
زاگرس
۲,۸۳۰,۰۰۰

تور کیش ۲۶ و ۲۷ بهمن ویژه تعطیلات
۳
۲۷ بهمن - ۳۰ بهمن
تابان
ایران ایر تور
۳,۲۱۵,۰۰۰

تور کیش ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۹۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 113 کاربران به اتوبوس VIP