ایرلاین اتوبوس اسکانیا

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از شرکت های اتوبوسرانی ایران را در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. اتوبوس یکی از ایمن ترین و محبوب ترین وسایل حمل و نقل در میان مسافران به شمار می رود، به همین خاطر در این بخش یکی از برترین شرکت های اتوبوس رانی را برای شما شرح می دهیم در ادامه با ما همراه باشید. مجموعه مسافربری اتوبوس اسکانیا یکی از بهترین و برترین شرکت های اتوبوسرانی می باشد. شرکت اسکانیا در سال 1393 وارد بازار خدمات حمل و نقل مسافر شد. 
شاید برای جالب باشد که بدانند شرکت اسکانیا از کجا وچگونه شروع به کار در عرصه خودرو سازی کرد؟ اسکانیا، شرکت خودروسازی و صنایع سنگین سوئدی می باشد که تولید کننده انواع کامیون، اتوبوس، موتورهای دیزلی و کشتی است. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی این شرکت در شهر سودتلیا در 30 کیلومتری جنوب شهر استکهلم قرار دارد.
شرکت اسکانیا در سال 1900 میلادی در شهر مالمو سوئد تأسیس شد و در حال حاضر یک شرکت تابعه از گروه فولکس ‌واگن به ‌شمار می ‌آید. سهام شرکت اسکانیا در بازار بورس اوراق بهادار استکهلم و بورس اوام‌ اکس معامله می‌ شود. شایان ذکر است که اتوبوس اسکانیا یکی از آن دسته از تولیدات این کارخانه می باشد که در ایران بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت اتوبوس اسکانیا یکی از معروف ترین و قدیمی ترین شرکت های اتوبوسرانی در ایران می باشد. طبق گفته مسئولین این شرکت اتوبوس رانی فرقی نمی‌ کند هوا خیلی سرد باشد یا بارانی یا گرم، بیرون باد بوزد یا خیر، اتوبوس‌ اسکانیا در هر سفر همانند پناهگاه می باشد. این اتوبوس ‌های با طراحی فضای داخلی با کیفیت برتر، چیدمان تنظیم شده، عایق عالی و تهویه هوا که برای هر شرایطی مناسب است، به مهمانان خوشامد می‌گویند.
‏‫شاید برای بسیاری از گردشگران تور داخلی و یا حتی گردشگران تور ترکیه که با این اتوبوس ها سفر می کنند جالب باشد که بدانند قابلیت های اتوبوس اسکانیا چیست به همین خاطر از قابلیت های اتوبوس اسکانیا می توان به ترمزهای دیسکی اسکانیا‬، ‏‫سیستم ترمز الکترونیکی، اسکانیا اپتیکروز، اسکانیا ‏‫ریتاردر، ‏‫کنترل فشار باد لاستیک، سیستم ایمنی تشخیص الکل و غیره اشاره کرد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره اتوبوس اسکانیا

الی مهر 1397
اتوبوس اسکانیا خوبه منتهی هر چیم که باشه خسته کنندست
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به اتوبوس اسکانیا