ایرلاین اترک

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

کشور ایران دارای شرکت های هواپیمایی متععدی می باشد که در این مقاله قصد داریم ‏یکی از این شرکت های هواپیمایی را که اترک نام دارد به کاربران سایت معرفی کنیم. 
هواپیمایی اترک یکی از هواپیمایی های خصوصی ایران می باشد که در سال 1391 با ‏داشتن مجوز برای پرواز های داخلی و بین المللی آغاز به کار کرده است  
ناوگان هواپیمایی اترک در حال حاظر شامل سه فروند ایرباس ‏A320‎‏ می باشد که یکی از ‏آن ها غیر فعال می باشد و هواپیمایی اترک با دو فروند هواپیما که هر یک از آن ها ‏ظرفیت جا به جایی 180 نفر را دارند فعالیت می کند. 
از فرودگاه هایی که شرکت هواپیمایی اترک در آن ها فعالیت دارد می توان به فرودگاه ‏بین المللی آبادان، فرودگاه ‏ بین المللی اهواز، فرودگاه بین المللی بندرعباس، فرودگاه ‏کرمانشاه، فرودگاه بجنورد، فرودگاه بوشهر، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، ‏فرودگاه بین المللی کیش، فرودگاه بین المللی شیراز و فرودگاه بین المللی مهرآباد اشاره ‏کرد که فروگاه های مهرآباد و بجنورد قطب اصلی ایرلاین اترک بوده و فرودگاه های مشهد ‏و کیش نیز قطب های فرعی هواپیمایی اترک می باشند. 
اگر قصد سفر با هریک از تور های موجود در دسته تور داخلی مثل تور کیش را دارید می ‏توانید بلیط خود را از هواپیمایی اترک تهیه کنید.  
کد یاتا ایرلاین اترک ‏AK‏ بوده و در طول سال های فعالیت خود دچاره سانحه مرگبار ‏نشده است همچنین لازم به ذکر است که دفتر مرکزی ایرلاین اترک در اکباتان شهر تهران ‏واقع شده است. 
خوب است بدانید پرواز های ایرلاین اترک در دو کلاس معمولی و تجاری صورت می گیرد ‏و مسافران هر دو بخش می توانند از طریق مانیتور موجود در کابین نشست و برخاست ‏هواپیما را مشاهده کنند. 
امیدواریم این مقاله اطلاعاتی مفید در رابطه با این شرکت هواپیمایی در اختیارتان قرار ‏داده باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره اترک

سیمین مهر 1397
اترک برای چه مسیر هایی پرواز داره؟ من تا به حال نشنیدم

تور کیش از اصفهان ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
آتا
زاگرس
۲,۷۳۵,۰۰۰

تور کیش ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۷۵۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۲
۴ بهمن - ۱۸ بهمن
زاگرس
آتا
۲,۳۶۰,۰۰۰

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
ایران ایر تور
تابان
۱,۸۲۵,۰۰۰

تور کیش ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۴۰,۰۰۰

تور کیش ۵ و ۷ و ۱۵ بهمن
۴
۱۵ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۵۰,۰۰۰

تور مشهد ۸ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۰ بهمن
زاگرس
ایران ایر تور
۱,۷۰۵,۰۰۰

تور قشم ۱۶ بهمن
۴
۱۶ بهمن - ۲۰ بهمن
آتا
زاگرس
۳,۴۰۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۲۴۰,۰۰۰

تور کیش از تبریز ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
کیش ایر
ایران ایر تور
۲,۹۳۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به اترک