ایرلاین آنادولو جت

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
 
کشور ترکیه دارای چندین ایرلاین متفاوت است در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با ‏ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) در تاریخ 4 اردیبهشت سال 1387 به عنوان یک زیر مجموعه ‏جدید از ایرلاین های ترکیه شروع به کار کرد. اگر با تور ترکیبی ترکیه سفر کنید به احتمال زیاد ‏با این ایرلاین به سایر شهر های مقصد خواهید رفت. هدف از تاسیس این ایرلاین اتصال آنکارا به آناتولیا (قسمت ‏شرقی و آسیایی کشور ترکیه) بوده است چرا که سفر های زمینی در کشور های وسیع مانند ‏ترکیه بسیار سخت می باشد. پس از تاسیس ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) تعداد ‏بیشتری از مردم ترکیه قادر به استفاده از سیستم حمل و نقل هوایی شدند. 
این ایرلاین در ابتدا با 5 فروند هواپیما شروع کرد و به مرور تعداد آن ها را افزایش داد، لازم به ‏ذکر است طبق آخرین آمار ارائه شده این تعداد در سال 2010 به 16 فروند هواپیما رسیده است. 
همانطور که پیش تر گفتیم این ایرلاین برای اتصال میان آنکارا و آناتولیا تاسیس شد و ‏مختص پرواز های داخلی کشور ترکیه بوده است اما در تاریخ 14 شهریور سال 1387 ‏اولین پرواز بین المللی خود به مقصد قبرس شمالی از فرودگاه هاتای (‏hatay‏)‏‎ ‎به ارکان ‏‏(‏Ercan‏) انجام داد.  
اگر قصد سفر با تور ترکیه را دارید خوب است بدانید با احداث ایرلاین آنادولو جت ‏‏(‏AnadoluJet‏) میزان جا به جایی مسافران در مسیر آنکارا حدود 65% و میزان حمل بار نیز در این ‏مسیر حدود 85% افزایش یافته است 
از فرودگاه هایی که ایرلاین آنادولو جت در آن ها فعالیت دارند می توان به فرودگاه های ادنان ‏مندرس، آدانا، آنکارا اسن بوا، آنتالیا، ارزروم، ارکان، دنیزلی و غیره اشاره کرد. 
لازم به ذکر است کد یاتا برای این ایرلاین ‏TK بوده و شماره پرواز های آن به صورت ‏‎ TK ‎‎7000‎و بالاتر می باشند، همچنین قطب ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) فرودگاه بین المللی ‏آنکارا است.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره آنادولو جت

ربیعی مهر 1397
من با آنادولو جت پرواز داشتم خوب بود البته همه پرواز های خارجی خوبن به جز ایرانی ها

تور استانبول بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۳ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۴,۱۰۰,۰۰۰

تور زمینی وان ۵ و ۱۱ بهمن
۳
۱۱ بهمن - ۱۵ بهمن
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۱,۱۵۰,۰۰۰

تور استانبول از شیراز ۱۱ و ۱۸ و ۲۵ بهمن
۳
۱۱ بهمن - ۲۸ بهمن
ایران ایر تور
ایران ایر تور
۵,۱۹۰,۰۰۰

تور استانبول ۲۶ بهمن ویژه تعطیلات
۴
۲۶ بهمن - ۳۰ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۵,۶۹۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۳ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۴,۱۰۰,۰۰۰

تور استانبول از تبریز بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۴ بهمن - ۱۷ بهمن
Pegasus Airlines
ایران ایر تور
۳,۸۳۰,۰۰۰

تور کوش آداسی ۸ و ۱۵ و ۲۲ بهمن
۶
۸ بهمن - ۲۸ بهمن
آنادولو جت
آنادولو جت
۷,۷۹۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ۱۴۰۰
۶
۱۲ بهمن - ۲۰ بهمن
قشم ایر
معراج
۵,۰۶۰,۰۰۰

تور استانبول ۵ بهمن
۳
۵ بهمن - ۸ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۵,۴۰۰,۰۰۰

تور استانبول ۷ بهمن
۶
۷ بهمن - ۱۳ بهمن
ماهان
ماهان
۵,۶۹۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 1180 کاربران به آنادولو جت