ایرلاین آسیا جت

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور تایلند یکی از کشورهای توریستی می باشد که همواره مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است، همین امر موجب شده تا شرکت های هواپیمایی متعددی در این کشور تاسیس شود که یکی از این شرکت های هواپیمایی هواپیمایی آسیا جت است که در سال 2009 میلادی احداث گشت. ایرلاین آسیا جت در ابتدا کار خود را با 2 فروند هواپیمای بوئینگ 767 – 200 آغاز کرد و در سال 2010 موفق به دریافت گواهی نامه تصدی هوایی شد. نخستین پرواز تجاری ایرلاین آسیا جت در سال 2011 از "فرودگاه بین المللی دون مونگ بانکوک" به مقصد "فرودگاه بین المللی پنانگ مالزی" انجام شد.
پروازهای چارتر ایرلاین جت آسیا از فوریه 2012 شروع شده که اولین پرواز چارتری آن از فرودگاه بین المللی بانکوک به مقصد فرودگاه بین المللی ناریتای توکیو صورت گرفت. بعد از گذشت حدود 1 سال، پروازهای چارتری ایرلاین آسیا جت از پوکت و بانکوک به مقصد شهرهای نانجینگ، شانگهای، چونگینگ، تیان جین، پکن و شن یانگ انجام شد و گردشگران تور تایلند از طریق آن جابجا شدند.
شرکت هواپیمایی آسیا جت در سال 2014 تصمیم گرفت تا 4 روز در هفته با بوئینگ 200 – 767 به مقصد توکیو پرواز انجام دهد و گردشگران تور تایلند را جابجا کند. از دیگر مقصدهایی که شرکت هواپیمایی آسیا جت به آن ها پرواز انجام می دهد عبارت اند از: جده، تیان جین و جاکارتا.
این شرکت خدمات هوایی دارای کارکنان مجرب و آموزش دیده ای هست که با برخورد مناسبی که با مسافران دارند نظر آن ها را جلب نموده است. لوگوی این ایرلاین ترکیبی از رنگ های قرمز و آبی و سفید است که پرچم کشور تایلند را تداعی می کند. در این هواپیمایی گردشگران تور تایلند این امکان را دارند که بدون پرداخت هزینه اضافه از غذاهای خوش طعم آن بهره مند شوند. لازم به ذکر است که کودکان بدون همراه بدون پرداخت وجه می توانند از امکانات این هواپیمایی استفاده کنند. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره آسیا جت

دانشور مهر 1397
آسیا جت بی نهایت خوبه و واقعا راضی بودم ازش
امتیاز 5 از 5 | از بین 115 کاربران به آسیا جت