امتیاز 5 از 5 | از بین 3016 امتیاز دهنده به هزینه سفر به هند

هزینه سفر به هند

در صفحه هزینه سفر به هند، لیستی از انواع تورهای ترکیبی، مناسبتی و آفری هند را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده است. همچنین نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره بررسی می شوند و در صورتیکه تور مورد دلخواه از نظر تعداد شب، پرواز، هتل و قیمت را پیدا نکردید می توانید با آژانس های معتبر گردشگری تماس حاصل فرمائید.

هزینه سفر به هند برای هرکس بسته به سلیقه و نوع خدمات انتخابی متفاوت است. هند یکی ازکشورهای پرتوریست و مورد پسند گردشگران خارجی است که اغلب برای چشیدن طعم غذاهای هندی، دیدن مناظر طبیعی بکر هند و همچنین مناطق باصفا و تاریخی و باستانی به این کشور رنگارنگ و پر جاذبه سفر می کنند. هند از کشورهایی نیست که هزینه هایش سر به فلک بکشد و نتوان با یک تور ارزان قیمت به آنجا سفر کرد. واحد پول هند روپیه است اما با توجه به تهاجم فرهنگ اروپایی که دارند دلار نیز در این کشور مورد استفاده قرار میگیرد و توصیه ما این است که پیش از سفر به هند، از ایران روپیه تهیه کنید یا حتی اگر با خود دلار هم ببرید به مشکلی بر نمی خورید و می توانید آنها را در هند به روپیه تبدیل کنید یا حتی دلار را در خود هند خرج کنید.
مخارج و هزینه های هنگفت هر سفر علاوه بر هزینه تور و پرواز را می توان در گروه هتل یا اقامتگاه، غذا و هزینه رفت و آمد در نظر گرفت. به طور کلی برای سفر به هند نیاز زیادی به هزینه چندانی نیست و حدودا شبی 100 دلار است، اما اگر اهل سفر اقتصادی باشید و اقامت و پرواز و غذاهای خوردنی برای شما چندان اهمیت نداشته باشد و قصد گردش و تفریح داشته باشید روزانه می توانید با مبلغی حدود 6 هزار روپیه سفری به یاد ماندنی را در پی داشته باشید. 
برای کاهش در هزینه سفر به هند  می توان در اقامتگاه ها و هتل های ارزان قیمت سکنی گزید، همچنین غذاهای سنتی و محلی را در رستوران های هند تجربه کرد و همچنین با توجه به ارزان بودن وسایل حمل و نقل شهری در هند استفاده از مترو و اتوبوس به جای تاکسی بسیار مقرون به صرفه است. 
هزینه یک غذای خوب در هند نیز بسته به رستوران انتخابی متفاوت است و به طبع غذاهای ستنی و محلی هند از قیمت کمتری نسبت به دیگر غذاها مثل غذای ایرانی و خارجی برخوردارند و شما می توانید با هزینه حدود 300 روپیه یک غذای خوشمزه مخصوص هند نوش جان کنید اما برای کسانی که قصد سفری لاکچری به هند را دارند بهتر است برای خوردن هر وعده غذایی در رستوران های لوکس هند مبلغی حدود 2000 تا 7000 روپیه به همراه داشته باشند و در هتل هایی اقامت داشته باشید که هزینه آنها شبی در حدود 4 هزار و 500 روپیه است .

علاوه بر هزینه تور شما ملزم به پرداخت هزینه عوارض خروج از کشور نیز هستید که میزان آن بسته به اینکه شما چندمین بار است از کشور خارج می شوید متفاوت است.  برای آنکه هزینه سفر به هند برای شما گران قیمت محاسبه نشود به شما پیشنهاد می کنیم چندماه قبل از سفرتان از هزینه های تورهای گردشگری و تورهای هند مطمئن شده تا بتوانید تورهای هند با امکانات هتل و اقامتگاه مورد پسند خود را پیدا کنید.
 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر