امتیاز 5 از 5 | از بین 4558 امتیاز دهنده به هزینه سفر به مالزی

هزینه سفر به مالزی

تورهای مالزی، تور کوالالامپور، تور سنگاپور و تور لنکاوی به توریستی ترین شهرها و جزایر مالزی ارائه شده توسط برترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی به همراه بهترین امکانات و خدماتی نظیر بلیط هواپیما مالزی، رزرو هتل مالزی، اخذ ویزای مالزی و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر عرضه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

مالزی با آب و هوای استوایی، جاذبه های دیدنی، تفریحات مختلف و مراکز خرید لوکس از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می آید. مالزی جزء مقاصد گردشگری لوکس و نسبتاً گران به حساب می آید و هزینه سفر هم با توجه به نوع تور و خدمات انتخابی، هتل، مراکز خرید و غیره متغیر خواهد بود.

گردشگران جهت سفر به مالزی می بایست بسته به تور مورد نظری که انتخاب می کنند، هزینه ای را پرداخت نمایند که این هزینه شامل هتل، بلیط پرواز، بلیط بازدید از برخی جاذبه های دیدنی و تفریحات، رستوران و غیره می باشد. اما گردشگرانی هم هستند که می خواهند خارج از برنامه تور، از جاهای مختلف شهر بازدید کرده، به مراکز خرید مختلف رفته و در رستوران های معروف شهر، انواع غذاها رو میل کنند. خوب است در ادامه با هزینه سفر به مالزی بیشتر آشنا شوید.

گردشگران در مالزی می بایست از واحد پولی رایج، رینگیت مالزی استفاده نمایند. لازم به ذکر است با اینکه می توان از دلار هم در مالزی استفاده نمود اما به صرفه نبوده و توصیه می شود گردشگران دلار خود را در کشور مالزی به رینگیت تبدیل کنند.

با توجه به اطلاعات و بررسی هایی که وجود دارد، گردشگران جهت میل کردن وعده های غذایی در رستوران های نسبتاً لوکس می بایست 5 رینگیت برای هر وعده غذایی پرداخت کنند. در صورت تردد در سطح شهر و بازدید از نقاط مختلف می بایست 3 رینگیت جهت استفاده از اتوبوس و میانگین 20 رینگیت جهت استفاده از تاکسی در کنار هزینه بلیط جاهای دیدنی پرداخت کنند.

در آخر گردشگران خوب است بدانند در صورتیکه در فصل لو سیزن به مالزی سفر کنند، می توانند از تخفیف ها و آفرهایی که بر روی بلیط پرواز، هتل و غیره اعمال می شود هم بهرمند شوند.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر