امتیاز 5 از 5 | از بین 2773 امتیاز دهنده به هزینه سفر به اروپا

هزینه سفر به اروپا

تورهای اروپا به کشورهای توریست پذیر اروپا نظیر فرانسه، ایتالیا، آلمان و... را در این قسمت بیابید، ارائه تورها توسط آژانس های معتبر در مسیر اروپا می باشد و روزانه توسط آژانس های مسافرتی به روز می شوند، با کلیک بر روی پکیج های موجود و بررسی اطلاعات مربوط به قیمت، اقامت و اطلاعات پرواز نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

اگر قصد سفر به اروپا را دارید بهترین انتخاب را کرده اید؛ چرا که اروپا یکی از بهترین مسیرها برای سفر است و مطمئن باشید که از سفرتان بی نهایت لذت خواهید برد. کشورهای اروپایی چنان از تنوع فرهنگی و نژادی برخوردار هستند و به قدری تفاوت و زیبایی در آنا وجود دارد که لازم است خودتان را برای سفری مهیج و خاطره انگیز آماده کنید. قاره سبز اروپا پوشیده از جاهای دیدنی بی شمار مانند موزه های هنری پاریس، کاخ واتیکان (کلوسئوم)، جاذبه های گردشگری رومانی و چک، فلورانس و ونیز حیرت آور، آمستردام، شهرهای شرقی اروپایی مانند بوداپست، پراگ و زاگرب که می توانید پول بیشتری را در جیبتان ذخیره کنید، زیرا نسبت به کشورهای غربی اروپایی هزینه های به نسبت کمتری دارند و می توانید با کمترین بودجه موجود، بیشترین لذت توام با هیجان را تجربه کنید. آفتاب داغ روی شن های سواحل زیبای جزایر قناری و جزیره ایبیزا در اسپاینا، ساختمان های باستانی یونان، شهر تزارهای روس و نازی ها همگی و همه جاذبه های تمام نشدنی از اروپا هستند که هر ساله میلیون ها گردشگر را به سمت و سوی خود می کشاند.
بسیاری از افراد به دنبال سفرهایی لوکس و اغلب افراد نیز به دنبال سفرهایی ارزان به اروپا هستند که لازم است پیش از سفر نکاتی چند را متذکر شویم تا سفری مطلع را پیش رو داشته باشید. اروپا متشکل از بیش از 400 کشور است که هر کدام از دیگری زیباتر و توریستی تر است؛ به همین دلیل هر کشورش جزو کشورهای محبوب در میان توریست ها و گردشگران محسوب می شود. اما در میان کشورهای اروپایی، غرب اروپا که شامل اسپانیا، ایتالیا و فرانسه است جزو لوکس ترین کشورهای اروپایی و در عین حال شلوغ ترین کشورها در فصل های پر گردشگر محسوب می شود، اما هزینه های آنها نسبت به کشورهای شرق اروپایی بالاتر است و ممکن است شما هزینه هایی که برای صرف غذا در کشور رومانی می کنید تفاوت بسیار قابل توجهی با هزینه غذا در اسپانیا داشته باشد چرا که رومانی درشرق اروپا واقع است؛ اما علاوه بر اینکه هزینه ها ارزانتر است، چیزی از جاذبه های گردشگری نسبت به کشورهای غربی اروپایی ندارند و چه بسا گردشگران بی شماری به دلیل خلوتی و همچنین داشتن جاذبه های متنوع و بی شمار به این کشورها سفر می کنند. 
بسیاری از کشورهای اروپایی روزهایی از هفته را دارند که بازدید از موزه ها و جاهای دیدنی آنها رایگان است که برای افرادی که به دنبال صرفه جویی در هزینه هایشان هستند بسیار پیشنهاد می کنیم؛ حتی ممکن است مجبور باشید برای بازدید از برخی مکان های دیدنی، صف های طویل و درازی را به انتظار بنشینید اما به دیدن و احساس شعف بعد از حضور در آن مکان می ارزد. یا حتی تورهای ناگهانی به پستتان بخورد، که می تواند برای شما دوست و هم مسیرهای بسیاری در پی داشته باشد تا در مسیرهای یکسان حرکت کتید و همراه با تورلیدر آن تور ناگهانی از مکان های دیدنی، تاریخچه و اطلاعات بسیار دیگری مطلع شوید. هزینه های تاکسی در اروپا برخی جاها ممکن است سر به فلک بکشد، پس مترو و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطارهای تند رو و اتوبوس بین شهری می تواند بهترین گزینه باشد، اما در این میان یکی از بهترین و ارزانترین گزینه ها هم می تواند اجاره ماشین یا استفاده از اپلیکیشن های مربوط به کرایه ماشین و جابه جایی باشد که در هزینه  های شما تا حد بسیار خوبی صرفه جویی می کند. اگر سفری لوکس به اروپا را در پی دارید و با چمدانی پر از یورو به اروپا سفر کردید پیشنهاد ما به شما هتل های چند ستاره در کشورهای غربی اروپاست و همچنین صرف غذا در رستوران های مجلل و شیک، غذاهای محلی در رستوران است، اما اگر با یک کوله که همیشه همراهتان است به اروپا سفر کردید و به دبنال دیدن و لذت بردن از اروپا و جاذبه هایش هستید، پیشنهاد ما به شما کرایه اتاق یا هاستل در کشورهای غربی و حتی شرقی اروپاست که نه تنها ارزانتر هستند بلکه به مسیرهای مربوط به بخش های توریستی شهرهای اروپایی نیز نزدیک تر هستند، همچنین هیچوقت خودتان را از لذت خوردن غذاهای خیابانی در خیابان های فلورانس و رم، اسپانیا و رومانی، آلمان و چک، بوداپست و یونان و... محروم نکیند، طعم های بی نظیر را می توانید در بسیاری از رستوران های بومی و محلی پیدا کنید، با هزینه های بسیار ارزانتر و در حدود 20 یورو نسبت به همان غذا در رستوران های شیک که هزینه های گزافی در حد 200 یورو الی بیشتر خرج بر می دارد!

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر