امتیاز 5 از 5 | از بین 2658 امتیاز دهنده به قیمت تور چین

قیمت تور چین

لیستی از بروزترین تورهای چین، تورهای ارزان پکن، شانگهای و تورهای نمایشگاهی چین را در ادامه مشاهده خواهید کرد که توسط آژانس های معتبر و فعال لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها به صورت روزانه بررسی می شود. همچنین در صورتیکه تور مورد نظر یا قیمت دلخواه خود را پیدا نکردید می توانید با آژانس های فعال لحظه آخر تماس بگیرید.

تورهای چین غالبا به سه دسته تور پکن، شانگهای و ترکیبی تقسیم می شوند که در تور ترکیبی چین علاوه بر پکن و شانگهای به شهر گوانژو نیز سفر می کنند. تفاوت زمانی بین ایران و چین حدود 4 ساعت است و تفاوت هایی که میان زمان سفر و همچنین زمان پرواز و هزینه تور چین موجود است برای هر کدام مقداری متفاوت است که به طبع ارزانترین تور چین تور پکن و شانگهای است که تنها از یک شهر بازدید داشته و زمان پروازش حدود 8 تا 9 ساعت است . 
ارزانترین تورهای چین مربوط به تورهایی می شوند که تنها از یکی از شهرها یعنی پکن یا شانگهای بازدید دارند و مدت زمان آنها به طور میانگین 5 الی 6 روزه است و قیمتی که غالبا برای آن در نظر می گیرند معادل با 3 الی 5 میلیون تومان قابل تغییر است. معمولا قیمتی که برای تورهای پکن به علاوه شانگهای در نظر می گیرند که معمولا به مدت 7 روزه هستند، حدود 5 الی 6 میلیون تومان است که یک لول بالاتر از تورهای ارزان چین محسوب می شوند؛ تمامی این تغییرات قیمتی بستگی به این دارد که مسافت میان پکن تا شانگهای هوایی باشد یا زمینی (با قطار) که بسته به آن قیمتش متفاوت می شود. همچنین تورهای ترکیبی که در برخی از آنها گردشگران را به شهر توریستی تبت نیز می برد، غالبا 11 روزه هستند و شامل هزینه بیشتری می باشد و محدوده قیمتی آن حدود 6 و نیم میلیون تا 11 میلیلون متغیر است. تور ترکیبی چین توری لوکس محسوب شده و دارای کامل ترین برنامه سفر است. البته برخی تورهای چین یافت می شوند که مخصوص افرادی است که قصد سفر به هانگزو دارند، پس بهتر است با دقت بیشتری به انتخاب تور چین بپردازند. 
تفاوت های قیمتی که در شرکت های ارائه دهنده تور مشاهده می کنید به دلیل نوع پرواز، خدمات مربوط به تور، هتل و محل اقامت، تعداد روزهای سفر و همچنین سفر هوایی یا زمینی متغیر است. آژانس های مسافرتی برای کسب رضایت گردشگران و توریست های خود بالاترین سطح کیفیت خدمات خود را ارائه می دهند. از جمله خدماتی را که در تور چین ارائه می دهند می توان بلیت رفت و برگشت، هتل بر اساس موارد قابل انتخاب، ویزای توریستی گروهی، ترانسفر فرودگاهی و همچنین در بیشتر موارد بیمه مسافرتی در نظر گرفت.
با توجه به وسعت کشور چین، نوع آب و هواهای متنوع آن و همچنین چهار فصل بودنش، چندان فصل مشخصی برای سفر ندارد و تقریبا تمامی فصول برای سفر به چین مناسب هستند؛ اما پیشنهاد ما برای افرادی که برای بار اول است که قصد سفر به چین را دارند این است که فصل های بهار و پاییز را که جزو بهترین زمان برای سفر به چین هستند برای سفر انتخاب کنند.
 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر