امتیاز 5 از 5 | از بین 967 امتیاز دهنده به قیمت تور فرانسه

قیمت تور فرانسه

در ادامه صفحه قیمت تور فرانسه می توانید لیستی از به روز ترین تورهای فرانسه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور فرانسه از هتل های مختلف

سوالات متداول قیمت تور فرانسه

1- برای تهیه ویزای شینگن فرانسه چه مدت زمان قبل سفر باید اقدام کنیم؟

پاسخ : بهتر است حداقل 5 ماه پیش از سفر تمامی مدارک خود را برای دریافت ویزای شینگن به آژانس مسافرتی تحویل دهید و همزمان به تهیه تور فرانسه اقدام کنید که تا قبل از زمان پرواز ویزا و بلیط هواپیما در اختیارتان باشد.


2- خلوت ترین زمان برای سفر به فرانسه چه زمانی است؟

پاسخ : در فصل های بهار و تابستان باید انتظار تعداد زیادی گردشگر را داشته باشید اما اگر زمان سفرتان را برای فصل های پاییز و زمستان تنظیم کنید نه تنها جمعیت کمتری در فرانسه به عنوان توریست حضور دارند، بلکه نرخ پرواز و هتل تا حدود زیادی شکسته می شود و می توانید با هزینه های کمتری به فرانسه سفر کنید.


3- قیمت تور فرانسه شامل چه هزینه هایی می شود؟

پاسخ : هزینه هایی که شامل تور فرانسه می شود شامل هزینه ویزا، هزینه پرواز بلیط هواپیما و همچنین هزینه رزرو هتل (غالبا با صبحانه) جزو هزینه تور فرانسه محاسبه می شود.


4- قیمت ویزای فرانسه چقدر است؟

پاسخ : ویزاهای مختلفی برای فرانسه وجود دارد که با توجه به زمان سفر شما می تواند متغیر باشد، اما به طور کلی ویزاهای توریستی فرانسه نیز قیمت های متنوعی دارند که کمترین آنها از حدود 60 یورو شروع می شود.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما