امتیاز 5 از 5 | از بین 3496 امتیاز دهنده به قیمت تور روسیه

قیمت تور روسیه

در ادامه صفحه قیمت تور روسیه می توانید لیستی از به روز ترین تورهای روسیه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

روسیه یکی از بزرگترین شهرهای قاره وسیع اروپا محسوب می شود که جنب رودخانه مسکو واقع است. این سرزمین باشکوه به کشوری گران مشهور است و یکی از مراکز مهم اقتصادی جهان محسوب می شود. در مسکو پایتخت روسیه، مردم به زبان سخت و پیچیده روسی صحبت می کنند و تمامی تابلوها در این کشور نیز به زبان روسی نوشته شده اند. آب و هوای روسیه به قدری سرد و خشک است که یکی از وسیع ترین مناطق سردسیر جهان محسوب می شود که خالی از سکنه بوده و حتی امکان کشاورزی نیز در آن وجود ندارد.
بسیاری از گردشگران به بهانه رویدادهای متنوع و فستیوال های مربوط به کریسمس یا حتی بازی های جام جهانی به این کشور سردسیر سفر می کنند. دیدن چشم اندازهای طبیعی و جاذبه های منحصر به فرد روسیه، خیابان ها، معماری های مختص کلیساهای جامع کازان در سن پترزبورگ، دریاچه زیبای بایکال، بناها و یادبودهای تاریخی، موزه های با معماری خاص، سواحل کناری اقیانوس آرام و مرز آبی میان سه دریای بالتیک، دریای سیاه و دریای خزر از جاذبه های دیدنی روسیه محسوب می شوند که تمامی اینها دلایلی است که روسیه توانسته جایگاه نهم را در قطب گردشگری کشورهای اروپایی کسب کند.
تورهای روسیه به دو صورت کلی تک مسیره و ترکیبی تقسیم می شوند که تورهای تک مسیره روسیه تنها از یکی از شهرهای مسکو و یا سن پترزبورگ بازدید می کنند. قیمت هایی که برای تورهای تک مسیره روسیه در نظر گرفته اند نسبت به تورهای ترکیبی روسیه ارزانتر بوده و قیمت های آنها از 5 میلیون تا 7 میلیون به ازای 4 الی 6 شب متغیر می باشند. اما تورهای لوکس و لاکچری و گران قیمت ترکیبی روسیه نه تنها مدت زمان اقامت بیشتری دارند، بلکه از دو شهر مسکو و سن پترزبورگ نیز بازدید دارند و قیمت هایی که برای آنها در نظر گرفته اند به طور میانگین به ازای 7 الی 9 شب اقامت، بالای 7 میلیون تومان هستند.
 

سوالات متداول قیمت تور روسیه

1- بهترین زمان برای سفر به روسیه چه زمانی است؟

پاسخ : با توجه به دو فصلی بودن روسیه، یعنی تابستانه و زمستانه بودن، ماه های تیر تا مرداد بهترین و گرم ترین زمان سفر به روسیه است.


2- کمترین قیمت تور روسیه چقدر است؟

پاسخ : کمترین قیمتی که برای تورهای روسیه در نظر گرفته اند، از 5 میلیون تومان شروع شده و تا بالای 7 میلیون تومان متغیر است.


3- ارزانترین فصل سفر به روسیه چه فصلی است؟

پاسخ : در زمان سرمای زمستان روسیه (دی تا بهمن ماه) که این کشور تقریبا کم گردشگر است، جزو ارزانترین زمان سفر به روسیه محسوب می شود.


4- قیمت ورودی برای بازدید از کاخ کرملین چقدر است؟

پاسخ : حدود 1000 روبل


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر