امتیاز 5 از 5 | از بین 1986 امتیاز دهنده به قیمت تور اکراین

قیمت تور اکراین

در ادامه صفحه قیمت تور اکراین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اکراین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول قیمت تور اکراین

1- خدمات تور اکراین شامل بیمه مسافرتی هم می شود؟

پاسخ : بله، اغلب خدماتی که آژانس های مسافرتی به شما عرضه می کنند شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، هتل با صبحانه، اخذ ویزای اکراین، بیمه مسافرتی، یک گشت شهری در کشور مقصد (به همراه نهار اکراینی) و همچنین تور لیدر فارسی می باشد که تمامی اینها بسته به آژانس مسافرتی و ارائه دهنده تور متغیر است.


2- وضعیت آب و هوایی اکراین به چه صورت است؟

پاسخ : آب و هوای اکراین به طور معمول مرطوب و قاره ای است و در ماه های تیر، مرداد و شهریور در گرم ترین وضعیت خود بوده و در ماه های آذر تا اسفند سردترین دما را به خود اختصاص می دهد.


3- اختلاف ساعت ایران با اکراین چقدر است؟

پاسخ : اختلاف زمانی ایران با اکراین در حدود 1 ساعت و نیم بوده و نسبت به ایران عقب تر است.


4- ارزانترین تور اکراین چه قیمتی دارد؟

پاسخ : قیمت های تورهای خارجی با توجه به نرخ دلار متغیر است، همچنین بهتر است برای به دست آوردن نرخ روز تور اکراین به صفحه تور اکراین لحظه آخر مراجعه نموده تا قدرت مقایسه خدمات، هزینه ها و همچنین انتخاب های بیشتری داشته باشید.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر