امتیاز 5 از 5 | از بین 3204 امتیاز دهنده به سفر به گرجستان

سفر به گرجستان

در ادامه صفحه سفر به گرجستان لیستی از انواع تورهای گرجستان را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر گردشگری ارائه شده اند. نرخ تمامی تورها همواره بروز بوده و توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی می شوند. همچنین در صورتیکه تور مورد نظر خود را از نظر قیمت، هتل، تعداد شب و تاریخ پیدا نکردید همواره می توانید با آژانس های فعال لحظه آخر تماس حاصل فرمایید

کشوری به بیشترین کلیساهای ثبت شده یونسکو؛ همین عنوان کافیست تا گرجستان تبدیل به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا بخصوص در میان مسیحیان باشد هرچند در میان ایرانیان هم بخاطر عدم نیاز به ویزا و ارزان بودنش از محبوبیت بالایی برخوردار است.

سفر به گرجستان به دو صورت زمینی و هوایی ممکن است. در صورتیکه گردشگران قصد دارند به صورت هوایی به گرجستان سفر کنند، دو نوع ایرلاین داخلی و خارجی را می توانند انتخاب کنند. ایرلاین های داخلی علاوه بر اینکه هزینه کمتری دارند، مستقیم از تهران به مقصد تفلیس یا باتومی می روند اما ایرلاین های خارجی علاوه بر هزینه بیشتر، ابتدا در کشور خود رفته و سپس به تفلیس یا باتومی پرواز خواهند کرد.

اما گردشگرانی که تور زمینی گرجستان را انتخاب می کنند از کشور ارمنستان عبور خواهند کرد چراکه برای عبور از کشور آذربایجان نیاز به ویزا بوده و مدت زمان سفر نیز افزایش می یابد. بطور میانگین تا شهر تفلیس 15 ساعت و تا شهر باتومی 18 ساعت گردشگران در راه خواهند بود.

هر گردشگری که به گرجستان سفر می کند قصد دارد از بهترین و محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر بازدید کند. در شهر تفلیس جاذبه هایی مانند میدان آزادی، پل صلح، محله حمام ها و کلیساهای مختلف و در شهر باتومی هم دریاچه نورگیلی، بلوار باتومی و موزه استالین از جاذبه هایی هستند که گردشگران تور گرجستان همواره از آن ها بازدید خواهند کرد.

قوانین سفر به گرجستان

پیش از سفر به گرجستان گردشگران خوب است بدانند که گرجستان قوانین سختگیرانه ای برای گردشگران در نظر گرفته که شامل ممنوعیت وارد دارو بخصوص داروهای کدئین دار، هر فرد تنها یک بسته شفاف می تواند داشته باشد، مایعات در بسته بندی شفاف باید باشند و حداکثر حجم آن ها 100 میلی لیتر است و گردشگران در صورت عدم رعایت این موارد و سایر قوانین دیپورت خواهند شد.

در سفر به گرجستان یکی از بهترین تجربه هایی که گردشگران می توانند داشته باشند، میل کردن انواع غذاهای گرجی است. مردم گرجستان تنوع بالایی در زمینه انواع غذاهای محلی دارند که از نظرشان بسیار لذیذ هستند. به گردشگران پیشنهاد می شود در بهترین رستوران های گرجستان مانند رستوران قلب باتومی، رستوران قصر طلایی و رستوران فان فان انواع غذاهای محلی مانند خینکالی، خاچاپوری، متسوادی و ده ها غذای مختلف را امتحان کنید.

سوغات گرجستان

در روزهای پایانی سفر خوب است نگاهی به برترین مراکز خرید گرجستان مانند مرکز خرید ایست پوینت، تفلیس مال، بازار دست فروشان درای بریج و غیره بیاندازید تا انواع سوغاتی های محبوب گرجستان مانند چرخچلا، سوغات های برجومی، انواع کانتسی های تزئینی، دیوارکوب ها و سایر سوغاتی های محبوب را به عنوان یادگاری تهیه نمایید.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر