امتیاز 5 از 5 | از بین 3016 امتیاز دهنده به سفر به هند

سفر به هند

در صفحه سفر به هند، لیستی از انواع تورهای ترکیبی، مناسبتی و آفری هند را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده است. همچنین نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره بررسی می شوند و در صورتیکه تور مورد دلخواه از نظر تعداد شب، پرواز، هتل و قیمت را پیدا نکردید می توانید با آژانس های معتبر گردشگری تماس حاصل فرمائید.

سفر به هند یکی از سفرهای محبوبی است که برای طبیعت دوستان و گردشگران بسیاری جاذبه های بسیاری دارد و از دلایل آن می توان به ارزان بودن این کشور و طبیعت بکر و فوق العاده در آن اشاره کرد. هند هفتمین کشور پرجمعیت جهان است که گستردگی آن از کوه های بلند هیمالیا تا مناطق سبز کرالا ادامه دارد و  رود گنگ معروف ترین رود و البته مقدس در این کشور وجود دارد؛ از ویرانه های تاریخی و باستانی هند گرفته تا شهرها و فرهنگ و رسوم عجیب و غریب که چشم انداز بی نظیری که نظر تمامی توریست ها را به خود جلب می کند. 
می توان از تاج محل به عنوان مشهورترین مکان هند شناخته شده است که به نمایش قدرت عشق شهرت جهانی دارد و از زیباترین مناظری که برای شما به نمایش می گذارد هنگام غروب است. شهر مقدس و مذهبی بنارس در کنار رود گنگ با وجود معبد ویشوانا که با خودنمایی اش نمی توان چشم از دیدنش برداشت.

از زیبایی رود گنگ رودی مقدس که محبوب هندوها و از جمله مهمترین مکان های زیارتی هند است نیز نمی توان گذشت. بهتر است پیش از سفر به هند از سایر مکان های دیدنی هند نیز اطلاعاتی کسب کنید که می توان نمونه هایی از آنها را نام برد. شهر ساحلی واراناسی در کنار رود گنگ، تاج محل در آگرا و سواحل با صفایش، جزیره هولاک، پارک ملی بنداوگر و کانها، معبد راناکپور، سواحل وارکالا، دارجنینگ، منار قطب، انواع و اقسام صومعه ها مانند تیکس، کاخ میسور، قلعه های دیدنی و باستانی مثل عامر و مهرانگار، معبد آمون میناکشی و ویروپاکشا، حوضچه های کرالا و غار الورا از جذابیت های دیدنی هند محسوب می شوند که همه روزه و در تمامی فصول برای گردشگران زیبا تلقی می شوند چرا که هند از جمله کشورهایی نیست که توریست ها در فصول خاصی جذب توریست داشته باشد.
 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر