امتیاز 5 از 5 | از بین 1522 امتیاز دهنده به سفر به ارمنستان با قطار

سفر به ارمنستان با قطار

در صفحه سفر به ارمنستان با قطار، لیستی از بروزترین تورهای آفری، ارزان و لحظه آخری ارمنستان را مشاهده می کنید که نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی شده و در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر می توانید با آژانس های معتبر لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان کشوری ارزان قیمت درمیان مقاصد خارجی است که ارزان بودنش باعث شده در میان ایرانیان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار باشد. ارمنستان دارای جاذبه های دیدنی و تاریخی شامل کلیساها، ساختمان های قدیمی، طبیعت سبز و زیبا، تفریحاتی شامل بالن سواری و غیره است که دست به دست هم لحظات بی نظیری را برای گردشگران به ارمغان می آورند.

ارمنستان در همسایگی ایران قرار دارد و با توجه به قراردادی که میان ایران و کشورهای همسایه وجود دارد گردشگران می توانند بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی به این کشور سفر کنند لذا امکان اخذ تورهای لحظه آخری برای گردشگران نیز وجود دارد تا هزینه کمتری برای این مسیر گردشگری محبوب پرداخت نمایند.

گردشگران می توانند هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی به ارمنستان سفر کنند و خوب است بدانند سفر به ارمنستان به صورت زمینی به مراتب ارزان تر از هوایی بوده و تمامی سفرهای زمینی به ارمنستان با استفاده از اتوبوس صورت میگیرد لذا گردشگرانی که قصد دارند تور زمینی به ارمنستان با قطار را اخذ کنند بدانند در حال حاضر سفر به ارمنستان با استفاده از قطار امکانپذیر نبوده و گردشگران می بایست برای سفرهای زمینی از اتوبوس استفاده کنند.

همچنین لازم به ذکر است گردشگران می توانند با استفاده از وسایل نقلیه شخصی هم به ارمنستان سفر کنند که می بایست هزینه های بیشتری برای وسیله نقلیه و مجوز وارد شدن به مرز ارمنستان پرداخت کنند.

گردشگران تور ارمنستان در سفر به این کشور خوب است در کنار بازدید از جاذبه های دیدنی و تفریحات مختلف، از مراکز خرید محبوب، بازارهای محلی، فرهنگ و رسم های مردم ارمنستان هم بازدید کنند.

نظرات کاربران

شیما رخشانی 20 آذر 98
0
واقعا با ارمنستان حال کردم. ارزون ترین کشوریه که میشه یه تجربه زندگی اروپایی رو اونجا داشت هرچند گرجستان هم هست ولی گرجستان قیمتش بالاتره. چیزی که باعث شد خیلی از ارمنستان خوشم بیاد میدان جمهوریشه که شب ها خیلی خوشگل و شلوغه. من چون آدم شب زنده داری هستم یبار گفتن شب برو میدان جمهوری رفتم دیدم کلی چراغونیش کردن و شلوغ و کلی کافه و رستوران که خیلی حال میداد اصلا انگار نه انگار نصف شبه همه باید خواب باشن. درضمن اگر میخواین برین ارمنستان به نظر بنده میصرفه که هزینه بیشتر بدین و با هواپیما سفر کنین چون اتوبوسش خیلی تو راهین و اذیت میشین مگر اینکه همسفراتون انقدر باحال باشن کل مسیر بهتون خوش بگذره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر