امتیاز 5 از 5 | از بین 212 امتیاز دهنده به تور گوا نوروز 97

تور گوا نوروز 97

در ادامه صفحه تور گوا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گوا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گوا یک شهر زیبای بندری در کشور هندوستان می باشد که قدمت آن به سیصد هزار سل قبل از میلاد مسیح باز می گردد.در اصل شهر گوا کوچک ترین ایالت هندوستان محسوب می شود که در قسمت غربی ساحل و همچنین در منطقه کونکان واقع گردیده است.
قابل توجه گردشگران تور گوا نوروز 97 ، این شهر بندر از قسمت شمال با ایالت ماهاراشترا و از قسمت شرق و جنوب با ایالت کاراناتاکا نیز هم مرز می باشد.قسمت غربی ایالت گا کاملا ساحلی است که بسیار مورد توجه گردشگران عزیز واقع گردیده است.ایالت غربی گوا در سال 1987 میلادی به یک ایالت مستقل تبدیل گردید که امروزه بزرگ ترین شهر آن واسکو داگاما نیز نام دارد.
گردشگران تور گوا نوروز 97 بدانند که طبق آخرین آمار سر شماری سال 1991 میلادی سراسر هندوستان حدود یک میلیون و صد و هفتاد جمعیت در خود جای داده است که تراکم جمعیت آن در هر یک کیلومتر 320 نفر می باشد که 60 درصد آن ها روستاییان و 40 درصد مابقی آن ها در شهر زندگی می کنند.
توریست های عزیز با گشت و گذار در گوا می توانند انواع خانه ها و ساختمان های قدیمی به سبک باروک ساخته شده توسط پرتغالی ها را ببینند و از زیبایی های آن نهایت لذت را ببرند.
گردشگران عزیز قبل از انتخاب تور گوا نوروز 97 بدانند که به طور کلی آب و هوای این شهر بندری به دلیل نزدیک بودن به دریای عرب گرم و مرطوب بوده و در تمامی مدت سال آب و هوای آن تغییرات زیادی نمی کند.ماه مه گرم ترین ماه گوا به شمار می رود که درجه هوا به 35 درجه ی سانتی گراد می رسد با این اوصاف بهترین زمان سفر به گوا از اواسط آبان ماه تا فروردین ماه می باشد که آب و هوای آن به نسبت خنک و همچنین مسافران عزیز می توانند از انوان امکانات رفاهی و تفریحی سواحل استفاده کنند

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری