امتیاز 5 از 5 | از بین 3204 امتیاز دهنده به تور گرجستان نوروز 99

تور گرجستان نوروز 99

در صفحه تور گرجستان نوروز 99 لیستی از تورهای زمینی، هوایی و آفری گرجستان را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر برای نوروز 99 ارائه شده و می توان جهت رزرو و دریافت تور نوروزی گرجستان دلخواه با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس برقرار کرد.

بهترین توری که در نوروز 99 می توان انتخاب کرد، تور گرجستان نوروز 99 است. در فصل بهار گرجستان آب و هوای مناسبی داشته و دشت ها و طبیعت سبز گرجستان خودشان را نشان می دهند. همچنین گرجستان گرمای تابستان را نداشته و در کنار آن، شهر به اندازه فصل تابستان مملو از گردشگر نیست.

در فصل بهار، گرجستان شاهد بارش باران های زیبا و دلنشین که ایرانیان هم علاقه خاصی به آن ها دارند در برخی از روزها بخصوص اواخر فصل می باشد و ممکن است در نوروز هم گرجستان با بارش باران از گردشگران استقبال کند لذا خوب است گردشگران در تور گرجستان نوروز 99 با خود چتر و لباس مناسب چه برای هوایی گرم و آفتابی و چه برای هوایی سرد و بارانی به همراه ببرند.

دیدنی های گرجستان

خیلی از مردم گرجستان را به کلیساهایش میشناسند و تصور می کنند در سفر به گرجستان، جاذبه های گردشگری فقط کلیساها هستند اما گرجستان جاهای دیدنی بسیاری دارد که معروف ترین آن ها پل صلح واقع در شهر تفلیس، مجسمه معروف علی و نینو، مجسمه کارتلیس ددا یا مدر گرجستان از جمله جاذبه هایی هستند که گردشگران می توانند در گرجستان از آن ها بازدید کنند.

تجربه تفریحات گرجستان در نوروز بسیار لذت بخش هستند. یکی از محبوب ترین تفریحات گرجستان بالن سواری در شهر تفلیس است. بالن ها ظرفیت 2 تا 24 نفر دارند و گردشگران در بالن ها با چشم انداز بی نظیری از تفلیس، غروب آفتاب و طبیعت سرسبز روبرو خواهند شد. همچنین در شهر تفلیس باغ گیاه شناسی وجود دارد و از جمله جاهایی است که به شدت توصیه می شود گردشگران از آن بازدید کنند آن هم نه بخاطر گیاهان مختلفی در باغ وجود دارد بلکه بخاطر یکی از هیجان انگیزترین تفریحات گرجستان، زیپلاین.

در باغ گیاه شناسی تفلیس که در خیابان بامبیس ریگی قرار دارد گردشگران به ارتفاع 30 متری رفته و با استفاده از طنابی به طول 270 متر علاوه بر لذت هیجان، از بالای درختان و سرسبز عبور می کنند.

سفر به گرجستان در نوروز فرصت مناسبی است تا گردشگران طعم لذیذ، جالب و حتی عجیب غذاهای گرجی را بچشند. فرهنگ غذایی مردم گرجستان تا حد زیادی با ایرانیان فرق دارد مثلاً در غذاهای گوشتی، درصد بالایی از گوشت را چربی تشکیل می دهد که شاید طعم آن برای خیلی ها جالب نباشد. پیشنهاد می شود در سفر به گرجستان انواع پنیرها گرجی را امتحان کنید چراکه برای پنیرهای گرجی، هر سال فستیوال پنیر برگزار می شود.

در آخر لازم است گردشگران بدانند بخاطر افزایش تقاضا تور گرجستان در فصل بهار بخصوص نوروز، به دنبال تور لحظه آخری گرجستان نباشند چراکه تورها علاوه بر اینکه به سرعت تکمیل می شوند، قیمت های به مراتب بالایی هم دارند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر