امتیاز 5 از 5 | از بین 262 امتیاز دهنده به تور گرجستان نوروز 97

تور گرجستان نوروز 97

در ادامه صفحه تور گرجستان نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گرجستان نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گرجستان کشوری در قسمت اروپای شرقی و در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است.این کشور با مساحت 70 کیلومتر مربع جمعیتی بالغ بر 4 میلیون را در خود جای داده و بزرگ ترین و پایتخت این کشور تفلیس نام دارد.
سفر های گرجستان در سال های اخیر رو افزایش بوده است علی الخصوص ایرانیان که به دلیل نزدیک بودن و ارزان تر بودن نسبت به دیگر کشور های خارجی استقبال فراوانی شده است.
گردشگران تور گرجستان نوروز 97 توجه داشته باشند که این کشور به دلیل موقعیت قرار گیری منحصر به فرد خود دارای 4 فصل آب و هوای مختلف می باشد مسافران عزیز تور گرجستان نوروز 97 که قصد سفر به گرجستان در فصل بهار را دارند بدانند که این فصل بهترین زمان سفر به حساب می آید به دلیل این که آب و هوا در این فصل معتدل و مناسب می باشد به طوری که در این فصل بسیاری از گردشگران همسایه گرجستان این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.
مسافرینی که قصد دارند تور گرجستان نوروز 97 را انتخاب کنند مطلع باشند که این کشور دارای چهار فرودگاه بین المللی و اصلی می باشد که در این میان فرودگاه باتومی و تفلیس از پر تردد ترین فرودگاه های این کشور به شمار می رود. همچنین ایرلاین هایی که پرواز های مستقیم از ایران دارند شامل ایرلاین آتا ، ایرلاین قطر ، ایرلاین ترکیش ، ایرلاین تابان ، ایرلاین قشم و ایرلاین آسمان نیز می باشد.
توریست هایی که می خواهند تور گرجستان را خریداری نمایند اطلاع داشته باشند که تعداد روز های تور بستگی به انتخاب شما دارد و همچنین در بیش تر تور های گرجستان شامل بلیت رفت و برگشت ، ترانسفر فروگاهی ، اقامت در هتل و یک گشت شهری می باشد.
شایان ذکر است که برای تور های نوروز 97 باید مدتی قبل تور مورد نظر خودتان را رزرو کنید به دلیل این که در این ماه تعداد درخواست های مسافران زیاد و تور ها به سرعت پر می شوند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری