امتیاز 5 از 5 | از بین 3205 امتیاز دهنده به تور گرجستان لحظه آخری

تور گرجستان لحظه آخری

در ادامه صفحه تور گرجستان لحظه آخری می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تور گرجستان لحظه آخری

1- تور لحظه آخری گرجستان را چه زمانی می توانیم اخذ کنیم؟

پاسخ : گرجستان کشوری است که گردشگران ایرانی جهت سفر گردشگری نیاز به اخذ ویزای توریستی نداشته و ویزای آنها در فرودگاه یا مرز صادر می شود لذا گرجستان جزء مقاصدی به حساب می آید که تورهای لحظه آخری برایش ارائه شده و تور لحظه آخری هم زمانی ارائه می شود که بین 1 ساعت تا 1 الی 2 روز تا شروع تور باقیمانده و ارائه دهنده جهت تکمیل ظرفیت تور، پکیج مورد نظر را با تخفیف ارائه می دهد.


2- آیا در تورهای لحظه آخری گرجستان، از خدمات و امکانات ارائه شده در قبال پرداخت هزینه کمتر، کاسته می شود؟

پاسخ : خیر. ارائه دهنده های تور گرجستان هنگامیکه مدت بسیار اندک تا شروع تور باقیمانده و همچنان پکیجی که ارائه داده اند تکمیل ظرفیت نشده است، تور خود را با تخفیف و به صورت لحظه آخری بدون کاسته شدن از خدمات و امکانات ارائه می دهد. لذا ممکن است گردشگران در طول سفر خود افرادی را مشاهده کنند که امکانات و خدمات مشابهی را دریافت نموده اما هزینه کمتری پرداخت کرده اند.


3- برای سفر به گرجستان دلار ببریم یا لاری؟

پاسخ :

خوب است در گرجستان و هر مقصد گردشگری دیگر، واحد پولی رایج آن کشور را به همراه داشته باشید اما توصیه می شود برای سفر به گرجستان، ریال خود را به دلار تبدیل کرده و دلار خود را برای خرج های مختلف به صورت روزانه در صرافی های معتبر گرجستان به لاری تبدیل کنید. همچنین توصیه می شود در پایان سفر و هنگام برگشت، فقط دلار به همراه داشته باشید

 


4- بهترین زمان سفر به گرجستان چه فصلی است؟

پاسخ : با توجه به آب و هوای گرجستان، فصل پاییز بهترین زمان سفر از نظر آب و هوا، میزان ورود گردشگران و هزینه سفر و فصل زمستان، ارزان ترین فصل سفر به گرجستان به حساب می آید


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر