امتیاز 5 از 5 | از بین 3205 امتیاز دهنده به تور گرجستان زمینی

تور گرجستان زمینی

در صفحه تور گرجستان زمینی می توانید لیستی از تورهای زمینی گرجستان بروز را مشاهده کنید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده اند. همچنین شما می توانید در صورتی که تور گرجستان مورد نظر خود را از لحاظ قیمت، تعداد شب، هتل و غیره پیدا نکردید با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

راهنمای سفر زمینی به گرجستان؛هر آنچه راجع به تور گرجستان زمینی باید بدانید

گرجستان مرز بین آسیا و اروپا است و در واقع کشوری در اروپای شرقی به حساب می آید. گرجستان کشوری کوچک است اما به لطف جاذبه های دیدنی و تاریخی بسیاری که دارد، یکی از پرطرفدارترین مقاصد خارجی به حساب می آید.

اکثر ایرانیان، گرجستان را به عنوان بهترین مقصد خارجی برای گردش، تفریح و زندگی از همه لحاظ انتخاب می کنند چراکه گرجستان کشوری نسبتاً ارزان به حساب می آید و همچنین ایرانیان می توانند بدون ویزا به گرجستان سفر کنند. سفر به گرجستان به دو صورت زمینی و هوایی امکانپذیر است:

تور هوایی گرجستان

تورهای هوایی گرجستان نسبت به تورها و سفرهای زمینی محبوب تر هستند. ایرانیان برای سفر به گرجستان نیازی به ویزا ندارند و بر روی پاسپورتشان در فرودگاه مهرهای ورود و خروج درج می شود. پروازهای هوایی توسط دو ایرلاین داخلی و خارجی ارائه می شود که ایرلاین داخلی هزینه به مراتب کمتری دارد.

تور زمینی گرجستان

ایرانیان هم می توانند با استفاده از خودروی شخصی به گرجستان سفر کنند که مشکلات و دردسرهای خود را دارد مانند گواهینامه بین المللی، کاپوتاژ، بنزین و غیره و هم می توانند از تورهای زمینی گرجستان استفاده کنند که دردسر به مراتب کمتری دارد.

تورهای زمینی گرجستان که غالباً از مبدا تهران هستند، ابتدا به مرز تبریز و ارمنستان (نوردوز) رفته و سپس از طریق کشور ارمنستان به گرجستان می روند. لازم به ذکر است به دلیل نیاز به ویزا برای سفر به کشور آذربایجان، تورهای زمینی و حتی خودروهای شخصی از طریق ارمنستان به گرجستان می روند.

تورهای زمینی گرجستان هزینه به مراتب کمتری نسبت به تورهای هوایی دارند اما گردشگران در صورت انتخاب تور زمینی، در ازای کاهش هزینه، افزایش زمان سفر، مشکلات اتوبوس مانند فضای آن، مسیر پر پیچ و خم و خطرناک بخصوص از مرز نوردوز تا شهر ایروان را خواهند داشت.

همچنین لازم به ذکر است تورهای زمینی گرجستان جزء تورهای ارزان این کشور به حساب می آیند لذا هتل های 4 ستاره و 5 ستاره به ندرت در این تورها مشاهده می شود. گردشگران می توانند جهت اطلاع از تورهای مختلف گرجستان به همراه تعداد شب، نام هتل و تاریخ سفر با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمایند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر