امتیاز 5 از 5 | از بین 375 امتیاز دهنده به تور کویر نوروز 97

تور کویر نوروز 97

در ادامه صفحه تور کویر نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کویر نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور کویر آن دسته از تور های متفاوتی می باشد که طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد با یک بار سفر به کویر مطمئن باشید به دیدن مجدد آن علاقه مند خواهید شد.
خوشبختانه کشورمان ایران دارای کویر های مختلفی در سر تا سر خود می باشد که سالانه گردشگران زیادی را از نقاط مختلف دنیا و همچنین هموطنان داخلی را به سمت خود جذب می کند به همین خاطر می توان گفت انتخاب تور کویر نوروز 97 یک پیشنهاد خوب برای تعطیلات نوروزی خواهد بود.
گردشگران تور کویر نوروز 97 توجه داشته باشند که محبوب ترین کویر های ایرانی کویر مرنجاب ، کویر مصر ، کلوت ها ، ابوزید آباد ، ورزنه ، کویر کاغذی و پاکشه می باشد که در این نقاط بیش ترین تور های تفریحی کویر گردی با امکانات مناسب برگزار می گردد.
از جاذبه ها و تفریحات کویر گردی می توان به سافاری ، شتر سواری ، موتور های ای تی وی و گشت گذار در دل طبیعت اشاره کرد که به جرات می توان گفت با دیگر سفرهایتان تفاوت اساسی خواهد داشت.در کویر هیچ چیز لذت بخش تر از آن نیست در کنار آتیش شب هنگام به تماشای ستارگان در آسمان صاف بپردازید.
لحظه آخر به گردشگران تور کویر نوروز 97 پیشنهاد می کند برای بازدید کویر آب و هوای گرم و خشک می باشد که گرم ترین زمان آن 55 درجه سانتی گراد و سردترین زمان که شب هنگام است دما به 25 درجه ی سانتی گراد می رسد.
بهترین زمان سفر به کویر از اول مهر ماه تا عید نوروز است که آب و هوای آن معتدل و مناسب می باشد.ما به بازدید کنندگان عزیز به هیچ عنوان ماه های تیر و مرداد را پیشنهاد نمی کنیم به دلیل که در این ماه ها آب و هوای کویر بسیار گرم و سوزان خواهد شد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری