امتیاز 5 از 5 | از بین 169 امتیاز دهنده به تور کوش آداسی نوروز 97

تور کوش آداسی نوروز 97

در ادامه صفحه تور کوش آداسی نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کوش آداسی نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در چند سال اخیر بیش تر گردشگران ایرانی برای سفر های خارجی خود شهر های مختلف کشور ترکیه را انتخاب می کنند که در این میان می توان به شهر زیبا و ساحلی کوش آداسی اشاره کرد که در بین بیش تر توریست ها از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.
مورد توجه مسافران عزیز تور کوش آداسی نوروز 97 ، نام این شهر به معنای پرنده است که در 71 کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در قسمت ساحل دریای اژه جای خوش کرده است.شهر کوش آداسی ترکیه به قدری زیبا و منحصر به فرد است که طبق آمار سال 2009 میلادی جمعیتی بالغ بر 63 هزار نفر برای گذراندن تعطیلات خود تور های تفریحی کوش آداسی را انتخاب کرده اند.
بندر کوش آداسی از مهم ترین بنادر ترکیه به شمار می رود که به جزیره ی ساموس یونان نزدیک و به همین دلیل گردشگرانی که به کوش آداسی سفر می کنند می توانند به وسیله ی قایق به جزیره ساموس هم سر بزنند و سفر تکرار نشدنی را برای خود بسازند.
از جمله جاذبه های گردشگری این شهر که باید مسافران تور کوش آداسی نوروز 97 از آن بازدید کنند شامل پارک های آبی آدالند ، اِفِسوس ، کوا فانتزی ، پارک ملی دیلک و غیره می باشد.
مسافران عزیز توجه کنند که آب و هوای کوش آداسی به طور کلی مدیترانه ای بوده و تابستان های آن گرم و زمستان های نسبتا سردی دارد.300 روز از سال آب و هوای کوش آداسی آفتابی است به همین خاطر بیش تر توریست ها در شهر را مشغول تفریحات ساحلی خواهید دیدوالبته بسیاری از ایرانیان تور کوش آداسی را برای تعطیلات نوروزی خود انتخاب می کنند که شایان ذکر است در این زمان بیش تر تفریحات کوش آداسی و استفاده از وسیله های تفریحی تا حد زیادی غیر مقدور می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری