متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های کوبا مکزیک

  • درباره سفر کوبا مکزیک

تور کوبا مکزیک

در ادامه صفحه تور کوبا مکزیک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کوبا مکزیک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کوبا :
جمهوری کوبا کشوری است، واقع در آمریکای جنوبی که از مجمع الجزایری در دریای کارائیب تشکیل شده است، پایتخت کوبا شهر هاوانا می باشد. دین 85% مردم کوبا مسیحیت کاتولیک و ما بقی مسلمان و غیره می باشد. واحد پول کشور کوبا پزو است. زبان رسمی مردم کشور کوبا اسپانیایی می باشد. گرشگران تور کوبا مکزیک باید بدانند که در کوبا گوشت گوسفند موجود نیست، اکثر غذاهای کوبایی با گوشت خوک تهیه می شوند و به ندرت گوشت بز، گوشت گوسفند و گوشت گاو می توان پیدا کرد، اگر موجود باشد بسیار گران است. از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به کلیسای جامع سن کریستوبال (Catedral de San Cristobal)، هاوانای قدیمی (Habana Vieja)، میدان توپخانه (Plaza de Armas)، قلعه ی قدرت واقعی (Castillo de la Real Fuerza)، موزه ی شهر (Museo de la Ciudad)، میدان قدیمی (Plaza Vieja) اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگرانی که با تور کوبا مکزیک سفر می کنند، می باشد.
مکزیک :
مکزیک، کشوری است، واقع در آمریکای شمالی که از سمت جنوب غربی به اقیانوس آرام و از سمت جنوب شرقی به دریای کارائیب ختم می شود. پایتخت مکزیک شهر مکزیکوسیتی می باشد. دین 82% مردم مکزیک مسیحیت کاتولیک و ما بقی پیرو شاخه های دیگر مسیحیت و غیره می باشد. واحد پول کشور مکزیک پزو است. زبان رسمی مردم کشور مکزیک اسپانیایی می باشد. جمجمه های رنگی یکی از معروف ترین سوغات کشور مکزیک می باشد که گردشگران تور کوبا مکزیک می توانند این اشیا را خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به پوئبلا، مریدا، تخکو، تنگه‌ی مس، گوآناخوآتو، اوآخاکا، تئوتیهواکان، چیچن ایتزا و غیره اشاره کرد، این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگرانی مه با تور کوبا مکزیک سفر می کنند، می باشد.

نظرات کاربران

نیما کرمی تیر 1397
واقعا تور کوبا مکزیک تور ترکیبی خوب و خفنی میشه
امتیاز 5 از 5 | از بین 1361 امتیاز کاربران به تورکوبا مکزیک