Lahzeakhar.com

تور کروز ازمیر

امتیاز 5 از 5 | از 1127

مرتبط های کروز ازمیر

در ادامه صفحه تور کروز ازمیر می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کروز ازمیر آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


کشتی کروز بهترین راه برای تجربه یک سفر بی نظیر دریایی می باشد، که خاطره بسیار خوبی را برای گردشگران تور کروز ازمیر به ارمغان می آورد. کشتی کروز ها انواع مختلفی دارند، اکثر کشتی کروز ها یک سری امکانات مشابه دارند که برای رفاه و آرامش گردشگران تور کروز ازمیر فراهم می شود تا سفری خاطره انگیز و مهیجی را تجربه کنند که عبارت اند از، رستوران، کافه، استخر های سرپوشیده و رو باز، سونا، جکوزی، پارک آبی، سالن های سینما و تئاتر، شهر بازی کودکان، کلاب های مختلف و غیره می باشند.
تور کروز ازمیر، از مبدا ازمیر سفر را آغاز کرده و به مقصد آتن(یونان) مسیر را ادامه می دهند، مدت زمان این سفر به مدت 7 شب و 8 روز می باشد، کشتی کروزی که در این مسیر سفر می کند از نوع کشتی کروز نفلی (Nefeli) از شرکت Celestyalبوده که جزء بهترین های کشتی کروز در رده ی خود می باشد، همچنین از امکانات دیگر این کشتی می توان به موارد زیر اشاره کرد: رستوران، 400 کابین(277 کابین آن بیرونی (outside) و 123 کابین آن داخلی(internal) هستند)، 12 سوئیت ویژه و 31 سوئیت جونیور بر خوردار است، 10 عدد از سوئیت‌های این کشتی کروز دارای بالکن می باشند. کشتی کروز نفلی گنجایش میزبانی 1074 مسافر را دارد. تمامی کابین‌های این کشتی دارای تهویه مطبوع سراسری، رادیو، تلویزیون و سرویس بهداشتی و غیره می باشد. سرعت این کشتی چیزی بالغ بر 17.5 کیلومتر بر ساعت بوده که ارتفاع آن حدود 165 متر، پهنای آن حدود 6 متر و طول آن حدود 23 متر می باشد. این کشتی دارای 3 عرشه می باشد که عبارت اند از عرشه اورانوس (اتاق ماساژ و سونا را شامل می شود)، عرشه دیونیسوس(مکانی برای بازی و سرگرمی )، عرشه پوسیدون (رستوران اژن در این عرشه واقع شده است).

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است