امتیاز 5 از 5 | از بین 1057 امتیاز دهنده به تور کروز اروپایی

تور کروز اروپایی

در ادامه صفحه تور کروز اروپایی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کروز اروپایی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

  • تور کروز اروپایی

تور کشتی کروز یکی از تورهای لوکس به حساب می آید که طرفداران خاص خودش را دارد. یکی از تورهای محبوب کشتی کروز، تور کشتی کروز اروپایی می باشد که مورد توجه تعدادی از جوانان کشور ما نیز قرار گرفته و آن ها مطابق با شرایط خود تور کشتی کروز اروپایی را برای اوقات فراغت و تفریحات خود انتخاب می کنند. این تور کشتی کروز امکانات خاص و ویژه ای دارد که علاقه مندان تور اروپا را مجاب به انتخاب این تور می کند. از امکانات تور کشتی کروز اروپایی می توان به استخر، جکوزی، وان های آب گرم، سکو آتش بازی، رستوران های متعدد، کافه های متنوع، سینما، کتابخانه، باشگاه ورزشی و مکان هایی برای برگزاری مراسم ها اشاره کرد. تورهای کشتی کروز، تورهای مهیجی هستند که امکان تجربه زندگی اشرافی بر روی آب ها را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. اگر شما هم از جمله افراد ماجراجویی هستید که همواره به دنبال هیجان و کشف چیزهای جدید هستید و به سفرهای آبی علاقه مند هستید، حتما تور کشتی کروز را امتحان کنید.
تورهای کشتی کروز ممکن است تماما در آب برگزار شود یا این که ترکیبی به صورت زمینی – دریایی برگزار شود و در این زمینه شما گردشگران تور اروپا مجاز به انتخاب هستید. مدت زمان تور کشتی کروز طبق امکاناتی که ارائه می دهد بین 9 تا 14 روز متغیر است. همچنین شایان ذکر است که اکثر تورهای کشتی کروز اروپایی در کشتی های ‏کمپانی ‏MSC که ساخته یکی از شرکت های موفق در زمینه ساخت و تولید کشتی های تفریحی ‏است، برگزار می شود. سفر با کشتی کروز مزایای زیادی دارد که یکی از آن ها صرفه جویی در هزینه ها می ‏باشد، چون سفرهای دریایی معمولا قیمت کمتری نسبت به سفرهای هوایی یا زمینی ‏دارند.‏ در این تور شما امکان بازدید از قسمت های مختلف آب های اروپا را دارید.

نظرات کاربران

محمدرضا 7 شهریور 97
3
تور کروز اروپایی بهترین توری بود که من تا به حال تجربه کردم.
شیدا بهرامی 27 تیر 97
2
کل تور کروز اروپایی که می گید درون کشتی هست منظورم اقامتشه
لیلا 5 تیر 97
1
مگه بهتر از تور کروز اروپایی داریم؟
درج نظر