متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس گردشگر زمان - 02187700217
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های کروز اروپایی

  • درباره سفر کروز اروپایی

تور کروز اروپایی

در ادامه صفحه تور کروز اروپایی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کروز اروپایی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور کشتی کروز یکی از تورهای لوکس به حساب می آید که طرفداران خاص خودش را دارد. یکی از تورهای محبوب کشتی کروز، تور کشتی کروز اروپایی می باشد که مورد توجه تعدادی از جوانان کشور ما نیز قرار گرفته و آن ها مطابق با شرایط خود تور کشتی کروز اروپایی را برای اوقات فراغت و تفریحات خود انتخاب می کنند. این تور کشتی کروز امکانات خاص و ویژه ای دارد که علاقه مندان تور اروپا را مجاب به انتخاب این تور می کند. از امکانات تور کشتی کروز اروپایی می توان به استخر، جکوزی، وان های آب گرم، سکو آتش بازی، رستوران های متعدد، کافه های متنوع، سینما، کتابخانه، باشگاه ورزشی و مکان هایی برای برگزاری مراسم ها اشاره کرد. تورهای کشتی کروز، تورهای مهیجی هستند که امکان تجربه زندگی اشرافی بر روی آب ها را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. اگر شما هم از جمله افراد ماجراجویی هستید که همواره به دنبال هیجان و کشف چیزهای جدید هستید و به سفرهای آبی علاقه مند هستید، حتما تور کشتی کروز را امتحان کنید.
تورهای کشتی کروز ممکن است تماما در آب برگزار شود یا این که ترکیبی به صورت زمینی – دریایی برگزار شود و در این زمینه شما گردشگران تور اروپا مجاز به انتخاب هستید. مدت زمان تور کشتی کروز طبق امکاناتی که ارائه می دهد بین 9 تا 14 روز متغیر است. همچنین شایان ذکر است که اکثر تورهای کشتی کروز اروپایی در کشتی های ‏کمپانی ‏MSC که ساخته یکی از شرکت های موفق در زمینه ساخت و تولید کشتی های تفریحی ‏است، برگزار می شود. سفر با کشتی کروز مزایای زیادی دارد که یکی از آن ها صرفه جویی در هزینه ها می ‏باشد، چون سفرهای دریایی معمولا قیمت کمتری نسبت به سفرهای هوایی یا زمینی ‏دارند.‏ در این تور شما امکان بازدید از قسمت های مختلف آب های اروپا را دارید.

نظرات کاربران

محمدرضا شهریور 1397
تور کروز اروپایی بهترین توری بود که من تا به حال تجربه کردم.
شیدا بهرامی تیر 1397
کل تور کروز اروپایی که می گید درون کشتی هست منظورم اقامتشه
لیلا تیر 1397
مگه بهتر از تور کروز اروپایی داریم؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 1057 امتیاز کاربران به تورکروز اروپایی