امتیاز 5 از 5 | از بین 381 امتیاز دهنده به تور کرواسی نوروز 97

تور کرواسی نوروز 97

در ادامه صفحه تور کرواسی نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کرواسی نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور کرواسی در قسمت جنوب غربی اروپا و همچنین در منطقه ی بالکان قرار دارد که این کشور دیدنی از سمت شمال شرقی با صربستان ، از سمت شمال با مجارستان ، از سمت جنوب با دریای آدیراتیک و مونته نگرو و از سمت شرق با هرزگووین و بوسنی هم مرز و همسایه می باشند.
کشور کرواسی یکی از مقصد های محبوب گردشگری به شمار می رود که با سفر به آن هر آن چه که در فکر دارید را می توانید ببینید از آثار تاریخی و گردشگری گرفته تا جاذبه های هنری ، فرهنگی ، انواع تفریحات و میل کردن انواع غذا های دریایی سفر خوبی را برایتان خواهد ساخت.
گردشگران تور کرواسی نوروز 97 که می خواهند برای تعطیلات نوروزی خود به این کشور سفر کنند بدانند که از نظر اقلیمی مناطق مرکزی اقلیم تپه ای ، مناطق شمالی زمین های غیر قابل کشت که نواحی و دامنه های شرقی آلپ را در برگرفته و جز نواحی کوهستانی کرواسی محسوب می شود.همچنین نواحی شرقی کرواسی منطقه دشت پانونیان که به دلیل وجود رود های ساوا ، دراوا و دانوب حاصل خیز و جلگه ای می باشد که می توان گفت حدود یک سوم این کشور را نواحی جنگلی پوشانده است.
مسافران عزیز تور کرواسی نوروز 97 قبل از سفر بدانند که برای رفتن به این کشور در حال حاضر پرواز مستقیمی وجود ندارد و بسته به انتخاب ایرلاین مورد نظر یک و یا دو توقف در کشور های مختلف دارد.اگر بخواهیم فاصله زمانی تهران به کرواسی بدون احتساب توقف بگوییم 4 ساعت و 7 دقیقه می باشد.
مسافران تور کرواسی نوروز 97 توجه داشته باشند که آب و هوای این کشور در نواحی شمالی معتدل و قاره ای و نواحی مرکزی آب و هوای سرد و کوهستانی دارد.همچنین کل مساحت دریای آدریاتیک که با سواحل کرواسی هم مرز است دارای آب و هوای مدیترانه ایست که در فصل پاییز و بهار ملایم و دلپذیر می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری