امتیاز 5 از 5 | از بین 436 امتیاز دهنده به تور ژاپن نوروز 97

تور ژاپن نوروز 97

در ادامه صفحه تور ژاپن نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ژاپن نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مسافران عزیز تور ژاپن نوروز 97 قبل از سفر مطلع باشند که این کشور زیبا و دیدنی در قسمت آسیای شرقی و همچنین در اقیانوس آرام قرار گرفته است که از نظر قدرت های اصلی اقتصادی به عنوان سومین کشور اقتصاد شناخته شده است که بر اساس قانون ژاپن نیز اداره می گردد.
تور ژاپن امروزه طرفداران خاص خود را دارد به دلیل این که یکی از تور های لوکس و گران به حساب می آید.جالبه که بدانید این کشور منحصر به فرد کاملا در آب محصور و مرز های آبی با کشور های کره شمالی ، کره جنوبی ، روسیه و چین نیز دارد.
گردشگران تور ژاپن نوروز 97 توجه داشته باشند که پایتخت این کشور توکیو نام دارد که جمعیتی حدود 35 میلیون نفر را در خود جای داده و به عنوان بزرگ ترین پایتخت جهان و همچنین گران ترین شهر دنیا به شمار می رود.
قبل از سفر به این کشور اطلاع داشته باشید که ژاپن کشور کوهستانی و بیش تر جزیره های آن به شدت زلزله خیز است که می توان گفت طی آخرین آمار بدست آمده در سال حدود 1500 زلزله در طول سال در ژاپن اتفاق می افتد به همین دلیل زلزله در این کشور امری طبیعیست که مردم خود را با این وضعیت وقف داده و خانه های خود را مناسب و مقاوم در برابر زلزله ساخته اند.
گردشگران عزیز تور ژاپن نوروز 97 که می خواهد تعطیلات نوروزی خود را در ژاپن بگذرانند مطمئن باشند که این فصل مناسب ترین زمان سفر به ژاپن به شمار می رود به دلیل این که آب و هوای آن رو به خنکی می رود و کاملا ایده آل می شود.
مسافران عزیز تور ژاپن می توانند از ایرلاین های مختلفی مانند ایرلاین اتحاد امارات ، ایرلاین ایر آسیا مالزی ، ایرلاین قطر ایرویز قطر و ایرلاین ترکیش نیز پرواز دارد که قیمت پرواز های این ایرلاین در زمان های مختلف در حال تغییر نیز می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری