امتیاز 5 از 5 | از بین 2658 امتیاز دهنده به تور چین ارزان

تور چین ارزان

لیستی از بروزترین تورهای چین، تورهای ارزان پکن، شانگهای و تورهای نمایشگاهی چین را در ادامه مشاهده خواهید کرد که توسط آژانس های معتبر و فعال لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها به صورت روزانه بررسی می شود. همچنین در صورتیکه تور مورد نظر یا قیمت دلخواه خود را پیدا نکردید می توانید با آژانس های فعال لحظه آخر تماس بگیرید.

کشور چین یکی از پرجمعیت ترین کشورهای قاره آسیاست که جزو 10 کشور برتر آسیا نیز محسوب می شود و از جمله باستانی و کهن ترین امپراطوری ها و تمدن های بشری را در دل خود جای داده است به گونه ای که هنوز نیز شهرهایی امپراطوری و معابد مخصوص نیز در آنجا دیده می شود. همین عجایب و تمدن و فرهنگ منحصر به فردش همه ساله هزاران توریست را به سوی خود می کشاند تا تمدن هزارساله خود را به رخ بشریت بکشد.
یکی از خدماتی که شرکت های ارائه دهنده تور انجام می دهند ارائه تور چین ارزان است که گردشگران ایرانی و خارجی بتوانند با شرایطی اقتصادی و سفری مقرون به صرفه به چین داشته باشند و از جاذبه های گردشگری و توریستی چین نهایت لذت را ببرند. افرادی که قصد سفری اقتصادی به چین را دارند بهتر است برنامه ریزی های خود را به زمان های مناسب برگزاری انواع جشنواره ها و فستیوال های چین و به خصوص در فصول نامناسب جوی که چین خالی از گردشگر می شود موکول کنند که در این شرایط نه تنها قیمت بلیط و پرواز به چین قیمتی پایین تر از حد معمول، بلکه قیمت هتل ها نیز کاهش قیمت پیدا می کنند و یکی از بهترین شرایطی است که گردشگران تور چین می توانند ارزان به چین سفر کنند. لازم به ذکر است در زمان هایی که کشور چین خالی از توریست می شود بسیاری از قیمت ها از جمله قیمت غذا در رستوران ها، ورودی مکان های تفریحی، هزینه رفت و آمد و حتی قیمت خرید سوغاتی نیز بسیار افت می کند.
پیشنهاد ما برای افرادی که قصد سفری ارزان به چین را دارند این است که ویزای گردشگری تهیه کنند؛ هم ویزایی ارزانتر است هم مخصوص سفر است که اکثر آژانس های مسافرتی معتبر با طی کردن مراحل اداری و قانونی معمولا در طی 12 روز کاری صادر می شود و زمانی از شما جهت مراجعه حضوری برای اخذ ویزای چین و تکمیل فرم گرفته نمی شود و چه بسا ارزانتر و مناسب تر نیز هست. یکی دیگر از راه کارهایی که برای اخذ ویزای چین می توان در نظر گرفت که هزینه آن به صرفه باشد، اخذ ویزای گروهی است که باز هم اخذ آن ساده تر و آسان تر است.
از جمله مواردی که لازم است به آن توجه کنید تا بودجه کمتری برای سفرتان خرج کنید، استفاده از راه های حمل و نقل عمومی در چین است؛ مانند مترو، شبکه ریلی قطار فشنگی و همچنین اتوبوس. مترو در شهرهای چین بهترین وسیله و همچنین ارزانترین و ساده ترین راه دستیابی به انواع شهرهای چین است؛ به گونه ای که در چین دسترسی به هرکجای شهر با مترو امکان پذیر است. همچنین استفاده از قطار در چین بسیار پیشنهاد می شود و مانند باقی کشورها نیست که قطارهای داخل شهری نداشته باشد؛ بلکه چین قطارهای مجهزی دارد که نه تنها قیمت کمتری دارند بلکه آسایش و راحتی شما را نیز به ارمغان می آورد، هم فال است و هم تماشا!
 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما