Lahzeakhar.com

تور چابهار از شیراز

متاسفانه در حال حاضر توری از مبدا شیر موجود نمی باشد

تور های پیشنهادی چابهار از مبدا تهران

تور چابهار ۱۹ آذر
۳
کیش ایر - ایرلاین چابهار
۱۹ آذر - ۲۲ آذر
سرزمین آریایی
۲,۸۵۵,۰۰۰
۱
از ۱۹ آذر تا ۲۲ آذر
۳ شب
کیش ایر - ایرلاین چابهار
ایرلاین چابهار
۲,۸۵۵,۰۰۰
مشاهده تور

تور چابهار از شیراز، آغاز سفر از شهر سرسبز و بکر به شهری ساحلی در استان سیستان و بلوچستان؛ ساکنین شیراز برای اینکه بتوانند سفری از شیراز به چابهار را تجربه کنند، حق انتخاب دو راه تورهای زمینی یا هوایی را دارند. در این حین برخی از مسافرین قصد دارند زمان سفر را خودشان تنظیم کنند و به همین دلیل با ماشین شخصی از چابهار دیدن می‌کنند؛ مسافت و فاصله شیراز – چابهار 1200 تا 1400 کیلومتر است. تورهای چابهار از شهرهای تهران، مشهد، کرمان و ... هم برگزار می‌شود.

مسافران سفر شخصی شیراز به چابهار، حق انتخاب 3 مسیر را دارند که مسیر اولی 1244 کیلومتر و مسیر دومی 1248 کیلومتر است؛ همچنین مدت زمانی که مسافرین شیراز - چابهار در مسیر اولی و دومی هستند 15 ساعت و 30 دقیقه هست. اما مسیر سومی کمی طولانی‌تر است و مسافرین شیراز پس از طی کردن مسیر 1394 کیلومتری در 16 ساعت و 15 دقیقه می‌توانند به چابهار برسند. این مسافت طولانی ویژگی‌هایی همانند تایم استراحت دلخواه، بازدید از جاهای دیدنی مسیر و ... هم دارد که باعث  زیبایی سفر شده است.

اما در این حین برخی از مسافرین شیراز به علت سریع‌تر آغاز کردن سفر، تورهای هوایی این مقصد را انتخاب می‌کنند که ابتدا باید به فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز بروند تا به فرودگاه بین‌المللی کنارک چابهار برسند؛ همچنین ایرلاینی که پرواز شیراز – چابهار را پوشش می‌دهد، هواپیمای فلای پرشیا است که فقط در روزهای سه‌شنبه و جمعه مسافرین می‌توانند این پروازها را تجربه کنند. فاصله هوایی شیراز – چابهار حدود 900 کیلومتر هست و مدت زمان پرواز این مقصد به طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه است.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%86%D8%A7%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2

امتیاز 5 از 5 | از بین 150 کاربران به تورها