امتیاز 5 از 5 | از بین 244 امتیاز دهنده به تور پکن نوروز 97

تور پکن نوروز 97

در ادامه صفحه تور پکن نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای پکن نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

پکن یا همان بیجینگ از پر جمعیت ترین کشور های جهان می باشد که مرکز جمهوری خلق چین و از شهر های معروف و کهن دنیا با سه هزار سال قدمت به شمار می رود.
گردشگران تور پکن نوروز 97 توجه کنند که این کشور با آب و هوای اقلیمی و نیمه مرطوب دارای چهار فصل است که مناظر و چشم انداز های بی شمار و زیبایی دارد به همین دلیل سالانه میزبان گردشگران زیادی از سر تا سر جهان می باشد.
در واقع پکن یکی از توسعه یافته ترین شهر های چین می باشد که امور مالی آن یکی از مهم ترین صنایع این شهر به حساب می آید.
گردشگران تور پکن نوروز 97 که علاوه بر گردش می خواهند خرید های عمده انجام دهند بدانند که خیابان های جیدان یا ژیدان و خیابان وانگ فو جینگ مرکز اصلی خرید های عمده می باشد که می توانید انواع اجناس عمده را با قیمت های مناسب و ارزان تهیه کنید.
شهر پکن در سطح معماری و ساختمان های منحصر به فردش معروف است و تنها یک تپه در این شهر قرار دارد که نام آن جینگ شان و در شمال شهر ممنوعه واقع گردیده است.شهر ممنوعه یکی از جاذبه های دیدنی پکن می باشد که خیابان های آن مانند مستطیل متحد المرکز دور تا دور شهر را احاطه کرده است.
مسافران تور پکن نوروز 97 مطلع باشند از آن جایی که سابقه این کشور طولانی و همچنین پایتخت کشور چین است دارای جاذبه های گردشگری متنوعی نیز می باشد.امروزه دیوار های قدیمی شهر که در زمان های دور دور تا دور شهر را احاطه کرد بود از جاذبه های اصلی محسوب می گردد که متاسفانه بعضی از دیوار ها و دروازه های اصلی آن خراب شده و به جای آن ها خیابان ها و بزرگراه های جدیدی را احداث شده تا جریان های حمل و نقل در این کلان شهر را روان کنند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری