امتیاز 5 از 5 | از بین 232 امتیاز دهنده به تور پرتقال

تور پرتقال

در ادامه صفحه تور پرتقال می توانید لیستی از به روز ترین تورهای پرتقال آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


مقالات مرتبط

  • تور پرتقال
  • اطلاعات و موقعیت
  • اطلاعات پرواز
  • آب و هوا

کشور کوچک پرتقال که روبروی ساحل اقیانوس اطلس در شبه جزیره ایبری واقع شده است یکی از کشور های پربازدید در اروپا می باشد که به دلیل خط ساحلی زیبا و میراث تاریخی خود همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را به تور پرتقال ترغیب می کند.آب و هوای معتدل این کشور کوچک آن را به یک مقصد تعطیلات در تمام طول سال تبدیل کرده است که مسافران تور پرتقال می توانند خرابه های روم و مور را در میان جاذبه های توریستی دیگر در پرتقال ببینند.
صومعه آلکوباکا یک صومعه کاتولیک رومی واقع شده در شهر آلکوباکا در مرکز پرتقال است. صومعه آلکوباکا توسط اولین پادشاه پرتقالی، افونسو هنریکس در سال ۱۱۵۳ تاسیس شد و ارتباط نزدیک با پادشاهان پرتقال در طول تاریخ خود را حفظ کرد. کلیسا و صومعه اولین ساختمان گوتیک در این کشور بودند و همراه با صومعه سانتا کروز در کوئیمبرا، یکی از مهمترین صومعه‌های قرون وسطی در پرتقال است که مسافران تور پرتقال در سفر خود از این مکان زیبا دیدن می نمایند.
دانشگاه کویمبرا یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها در اروپا است که درسال ۱۲۹۰تاسیس شده است. این دانشگاه همچنین یکی از بزرگترین دانشگاه‌ها در پرتقال با حدود ۲۰۰۰۰ دانشجو است. در اوایل قرن ۱۸ به تحریک شاه خوئوا پنجم ساخته شده است، کتابخانه کتابشناسی جوانینا یک مثال خوب از معماری سبک باروک است. سالا دوس کاپلوس، اتاق تاج و تخت اصلی، جایی است که عنوان‌های دکترا داده می‌ شوند .
از دیگر جاذبه های گردشگری پرتقال که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران تور پرتقال قرار می گیرد می توان به برج بلم، کاخ ملی پنا،ساحل نیروی دریایی،اسکله ریبیرا و .... اشاره کرد.
بزرگ‌ترین موزه در لیسبون که دارای مجموعه‌ای متنوع از اشیاء هنری هنرمندان پرتقالی می باشد موزه ملی هنر باستان است که در این موزه یک باغ مجسمه آرام وجود دارد. در صورت پیدا نکردن تور پرتقال مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید.

پایتخت پرتقال لیبسون در جنوب غرب اروپا قرار گرفته است که در شبه جزیره ایبری ،در کنار اقیانوس اطلس شمالی و در غرب کشور اسپانیا واقع شده است. مرکز و جنوب کشور پرتقال پر از دشت و تپه های شمال پرتقال دارای آب و هوای کوهستانی نیز می باشد. کشور پرتقال دارای 9 جزیره که تنها دو جزیره آن دارای سکنه است که در این میان می توان جزیره مادیرا و جزیره پورتو سانتو را نام برد. آب و هوای معتدل این کشور آن را تبدیل به یک مقصد گردشگری در تمام مدت سال کرده است که در همه سال گردشگران تور پرتقال را جذب خود می کند. مسافرین تور پرتقال توجه داشته باشند که واحد پول کشور پرتقال یورو و شیوه حکومتی این کشور سالیان سال است که تحت جمهوری پارلمانی است.
قابل توجه گردشگران تور پرتقال ، کشور پرتقال به طور کلی دارای آب و هوای مدیترانه ای و همچنین گرم ترین کشور قاره ی اروپا به شمار می رود ، اگر قصد سفر با تور پرتقال را دارید بدانید که فصل بهار آب و هوای این کشور معتدل تر و قیمت ها نسبت به تابستان ارزان تر و همچین از نظر توریست خلوت تر می باشد.
دین و زبان مردمان پرتقال :
کشور پرتقال دین رسمی ندارد اما درصد بیشتر مردمان ان کشور کاتولیک می باشند و همچنین زبان رسمی آن ها یکی از زبان های رومی تبار است. همچنین قابل توجه مسافران تور پرتقال ، مردمان پرتقال بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و برای توریست ها ارزش زیادی قائلند و اهمیت زیادی می دهند.
جاذبه های گردشکری پر طرفدار از نظر گردشگران تور پرتقال :
1 . صومعه آلکوباکا، 2 . دانشگاه کویمبرا، 3 . کاپلا دوس اوسوس، 4 . کابو جیراو، 5 . قلعه سائوخورخه، 6 . قلعه اوبیدوس، 7 . اسکله ریبیرا، 8 . ساحل نیروی دریایی، 9 . برج بلم، 10 . کاخ ملیپنا

فرودگاه پورتلا لیسبون پرتقال یکی از فرودگاه معروف کشور پرتقال می باشد که سالانه مسافران تور پرتقال به این فرودگاه می آیند ، که یک باند فرود 3805 متری دارد که در شهر لیسبون پرتقال واقع شده است.
فرودگاه پورتلا یک فرودگاه همگانی و باربری می باشد که ارتفاع آن از سطح دریا 114 متر می باشد و قابل توجه گردشگران تور پرتقال که فرودگاه جدیدی در حال ساخت می باشد که کار ساخت آن 2017 به اتمام می رسد و قرار است جایگزین فرودگاه پورتلا با امکانات بیش تر گردد.
گردشگران تور پرتقال باید بدانند که فرودگاه پورتلا به مدت 5 سال برترین فرودگاه های اروپایی شناخته شد و جوایز زیادی کسب کرد.
فاصله هوایی تهران تا لیسبون پرتقال 5278 کیلومتر و ساعت پرواز از تهران تا لیسبون پرتقال 8 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
قیمت بلیط پرواز تور پرتقال از تهران به لیسبون با ایر لاین امارات 24,195,850 ریال می باشد که این قیمت در زمان های مختلف ونوع ایر لاین ها متفاوت می باشد.
در حال حاضر پرواز های پرتقال با ایر لاین های مختلف خارجی انجام می پذیر گردشگران تور پرتقال ایر لاین خود را انتخاب و بلیط را خریداری نمایید.
ایر لاین ها و پرواز های تور پرتقال در حال فعالیت در خط پرواز های پرتقال شامل اطلاعات پرواز زیر می باشد :
1 . ایرلاین آژین یونان
2 . ایرلاین آلیتالیا ایتالیا
3 . ترکیش ایرلاین ترکیه
4 . ایرلاین ایر فرانس فرانسه
5 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین ولینگ اسپانیا
6 . ایرلاین امارات
7 . ایرلاین بریتیش ایرویز بریتانیا
8 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین تاپ پرتقال
9 . ایرلاین اتحاد امارات
10 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین ایبریا اسپانیا
11 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + بریتیش ایرویز انگلستان
12 . ایرلاین لوفتهانزا آلمان + ایرلاین تاپ پرتقال
13 . ایرلاین لوفتهانزا آلمان
14 . ایرلاین لوفتهانزا آلمان
15 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین لوفتهانزا آلمان
16 . ایرلاین آسترین اتریش
17 . ایرلاین آژین یونان
18 . ایرلاین آژین یونان + ایرلاین ایر اروپا اسپانیا

گردشگران تور پرتقال برای سفری آرام و لذت بخش نیاز به شناخت کامل آب و هوایی دارند پس با ما همراه باشید تا از چهار فصل این کشور بی نظیر با خبر باشید. پرتقال کشور کوچک در قسمت پایین ترین بخش جنوب غربی اروپا و در حاشیه جنوب غربی شبه جزیره ایبری قرار دارد.
جنوب این کشور پوشیده از دشت های وسیع بوده که بسیار زیبا و دیدی می باشند و آب و هوای معتدلی دارد از این رو گردشگران زیادی با تور پرتقال به این کشور سفر می کنند. رود های مهم پرتقال دورو ، تاگوس و گوادیانا می باشند که از مشهوریت بسیاری برخوردارند.
آب و هوای پرتقال یکی از گرم ترین کشور های اروپایی بوده که آب و هوای معتدل و مدیترانه ای دارد به همین خاطر تور پرتقال مورد استقبال توریست ها قرار می گیرد. در فصل بهار هوا به صورت آرام و تدریجی به سمت گرما می رود که اواسط این فصل دمای هوا به 22 درجه هم خواهد رسید و سواحل اقیانوس اطلس مرطوب خواهند شد.
پس از آن در فصل تابستان هوای بسیار ملایم و لذت بخشی دارد که همراه با نسیمی خنک و دلنشین می باشد، در این ماه آفتاب 12 ساعت تابش دارد و حداکثر دما 20 درجه است. در فصل پاییز هوای پرتقال مجددا مرطوب شده و حدود 15 روز خشک در ماه وجود دارد. سپس در فصل زمستان هوا با رطوبت و سرما مواجه است که حداکثر دما 15 درجه بوده و آفتاب 6 ساعت تابش دارد و با بارش و برف همراه است که اگر گردشگران تور پرتقال سرما را دوست دارند بهترین زمان برای سفر می باشد. بالا ترین دما در کشور پرتقال به 45 درجه می رسد و میانگین دما در این کشور در بخش اصلی 12 درجه و در بخش کوهستانی تا 18 درجه و در جنوب این دما متغیر می باشد.
گردشگران محترم تور پرتقال توجه داشته باشند که اگر در فصلی متعادل قصد سفر به این کشور را دارید، فصل تابستان کشور پرتقال بهترین آب و هوا را دارد که به راحتی می توان از هوای بی نظیر و همچنین سواحل زیبای این کشور لذت برد. این کشور سالانه میزبان بسیاری از گردشگران تور پرتقال می باشد تا سفری خاطره انگیز برای توریست های عزیز بسازد.

سوالات متداول تور پرتقال

بهترین زمان سفر به پرتقال چه زمانی است؟

با توجه به آب و هوای گرم پرتقال، بهترین زمان های سفر به پرتقال در فصل هایی جز فصل های گرم و سوزان یعنی پاییز و زمستان، یعنی اواسط شهریور تا آبان و همچنین اسفند تا خرداد است.


قیمت تور پرتقال چقدر است؟

تورهای پرتقال معمولا بالاتر از 4 شب اقامت دارند و هزینه آنها از حدود 4 میلیون تومان به همراه میانگین 1500 یورو شروع می شود.


تور پرتقال معمولا چند روزه است؟

تور پرتقال به طور میانگین از 4 شب اقامت شروع می شوند و طولانی ترین زمان اقامت آنها حدود 8 شب الی 15 شب است.


در تور پرتقال از چه شهرهایی بازدید می کنند؟

اکثر تورهای پرتقال معمولا از شهر لیسبون پایتخت پرتقال بازدید می کنند که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد، همچنین اگر تور طولانی مدت باشد از شهر سینترا جزو میراث ثبت شده در بونسکو نیز بازدید دارد.


درج نظر