امتیاز 5 از 5 | از بین 212 امتیاز دهنده به تور پاریس نوروز 97

تور پاریس نوروز 97

در ادامه صفحه تور پاریس نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای پاریس نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

پاریس پایتخت فرانسه یکی از زیبا ترین شهر های اروپایی به شمار می رود که سالانه میلیون ها گردشگر از سر تا سر جهان پاریس را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.
گردشگران تور پاریس نوروز 97 توجه داشته باشند ، این شهر یکی از شهرستان های ناحیه ی ایل فرانس می باشد که رود سن از میان این شهر نیز می گذرد.در واقع این شهر یکی از شهر های پیشرو در زمینه های فرهنگ ، اقتصاد ، هنر ، سیاست ، مد ، تفریحات و علم نیز می باشد.
قابل توجه گردشگران تور پاریس نوروز 97 ، این شهر از شناخته ترین شهر مقاصد گردشگری جهان می باشد که سالانه میزبان 45 میلیون توریست از نقاط مختلف جهان نیز می باشد.این شهر با دارا بودن تعدادی آثار دیدنی ، وارک های مشهور جهان در این شهر زیبا قرار دارد و همچنین با دارا بودن 478.000 درخت به عنوان سر سبز ترین پایتخت جهان شناخته شده است.
جالبه بدانید که اولین آثار تمدن در مکان فعلی پاریس و حاشیه های آن به 4200 سال قبل از میلاد باز می گردد که حدود 250 سال قبل از میلاد مسیح پاریزی ها بیش تر به تجارت و قایقرانی نیز مشغول بودند و ساکن این منطقه شدند.در نهایت رومی ها حدودا سال 52 قبل از میلاد پاریس را به تصرف خود در آوردند.
به طوری کلی شهر پاریس دارای آب و هوای اقیانوسی و همچنین تحت شرایط جبهه های اقیانوس اطلس شمالی قرار گرفته است.
آب و هوا در تمام مدت سال رطوبت و دمای متوسطی دارد که تابستان های آن گرم و آفتابی اما نه به قدری که آزار دهنده باشد و همچنین زمستان هایش آن قدری سرد نیست که در بیش تر روز های زمستانی برف اندکی می بارد که به ندرت روی زمین می نشیند.لحظه آخر فصل بهار و پاییز را برای انتخاب تور پاریس نوروز 97 را پیشنهاد می کند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری