امتیاز 5 از 5 | از بین 3202 امتیاز دهنده به تور هوایی گرجستان

تور هوایی گرجستان

در ادامه صفحه تور هوایی گرجستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گرجستان از کشورهای همسایه ایران بوده و یکی از مقاصد گردشگری نسبتاً ارزان به حساب می آید لذا گردشگران می توانند هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی سفر کنند هرچند با اینکه سفر زمینی هزینه بسیار کمتری نسبت به هوایی دارد اما سفرهای هوایی به گرجستان محبوبیت بالاتری دارند.

گردشگران جهت سفر به گرجستان به صورت هوایی بخاطر اینکه برای سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزا نیست می توانند انواع تورهای لحظه آخری گرجستان را انتخاب نمایند که هزینه به مراتب کمتری نسبت به سایر تورهای دارند. همچنین خوب است بدانید پروازهای گرجستان به دو صورت سیستمی و چارتر عرضه می شود که فقط پروازهای چارتر مقصد مسقیم به گرجستان دارند و لازم به ذکر است با اینکه عموماً پروازهای چارتر علاوه بر اینکه مقصد مستقیم داشته و قیمت ارزان ترین هم دارند، در دوران تعطیلات نرخ های بالاتری نسبت به پرواز های سیستمی خواهند داشت چراکه در دوران تعطیلات پروازهای سیستمی به سرعت تکمیل شده و به لطف آن، پروازهای چارتری قیمت های نجومی خواهند داشت

برای سفر به گرجستان به صورت هوایی تنها 3 ایرلاین پرواز ارائه می دهند که شامل تابان، قشم ایر و جورجین ایرویز (Georgian Airways) هستند که جورجین ایرویز علاوه بر کیفیت بالاتر و ارائه خدمات به مراتب بهتر، همواره پروازهای چارتر ارائه می دهد.

لازم به ذکر است میانگین مدت پرواز به گرجستان و شهری مانند تفلیس یک ساعت و ربع بوده و با توجه به قوانین وضع شده، گردشگران می بایست برای خروج اول 220هزار تومان، برای خروج دوم 330هزار تومان و برای خروج سوم و بعد از آن 440هزار تومان پرداخت نمایند(این قانون برای هرفرد بوده و به ازای هرمقصد نمی باشد).

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر