امتیاز 5 از 5 | از بین 1926 امتیاز دهنده به تور هوایی وان

تور هوایی وان

امروزه وان به سبب نزدیکی به شهرهای مرزی ایران وهمچنین مراکز خرید ارزان و جاذبه های گردشگری بی نظیری که دارد، برای گردشگران ایرانی و خارجی از محبوبیت خاصی برخوردار است. تورهای وان و تور لحظه آخری وان به صورت زمینی با قطار و اتوبوس توسط آژانس های معتبر با ارزانترین قیمت تور، پکیج های متعدد، هتل های اقامتی متنوع و بهترین خدمات نظیر رزرو هتل در ترکیه و ترانسفر فرودگاهی و ... در این بخش از وبسایت لحظه آخر قابل نمایش است و شما می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

وان از شهرهای شلوغ ترکیه به حساب می آید چرا که درصد قابل توجهی از مردم این شهر را ایرانیان تشکیل می دهند. وان جاذبه های تاریخی و دیدنی و تفریحات مختلفی دارد اما شاید مهم ترین دلیل محبوبیت این شهر در میان گردشگران بخصوص در میان ایرانیان، مراکز خرید و تجارت باشد.

وان مراکز خرید زیادی دارد و تقریباً هر نوع کالایی را می توان در این شهر با قیمتی به مراتب کمتر از سایر شهرها پیدا کرد لذا در کنار فاصله نزدیک به ایران، اکثر تجارت ها و خریدهای ایرانیان در شهر وان صورت میگیرد.

بخاطر فاصله نزدیک وان تا مرزهای ایران، تورهای هوایی به صورت پرواز مستقیم به وان ارائه نمی شود لذا گردشگرانی که قصد دارند به صورت هوایی به وان سفر کنند می بایست ابتدا به شهرهای استانبول یا ازمیر رفته سپس با استفاده از هواپیما به وان سفر کنند اما خوب است بدانید برای وان فقط انواع تورهای زمینی ارائه می شود که با استفاده از اتوبوس یا قطار هستند چراکه خطوط راه آهن وان به تازگی افتتاح شده و تورهای زمینی وان با استفاده از قطار رو به افزایش است.

تور وان از هتل های مختلف

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما