امتیاز 5 از 5 | از بین 1514 امتیاز دهنده به تور هوایی ارمنستان

تور هوایی ارمنستان

در صفحه تور هوایی ارمنستان، لیستی از بروزترین تورهای آفری، ارزان و لحظه آخری ارمنستان را مشاهده می کنید که نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی شده و در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر می توانید با آژانس های معتبر لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان از محبوب ترین کشورهای گردشگری در میان ایرانیان است که مهم ترین دلیل آن، همسایه بودن این کشور و هزینه نسبتاً مناسب سفر است. گردشگران از دو راه زمینی و هوایی می توانند به ارمنستان سفر کنند و اکثر تورهای زمینی به دلیل اختلاف هزینه زیادی که نسبت به تورهای هوایی ارمنستان دارند، محبوب تر هستند

اما اگر قصد دارید از انواع تورهای هوایی و لحظه آخری ارمنستان استفاده نمائید خوب است اطلاعاتی راجع به پروازهای ارمنستان بدانید:

در گذشته گردشگران می توانستند جهت سفر به ارمنستان به صورت هوایی، از پروازهای ایرلاین های ماهان، آسمان و ایر آرمنیا (Air Armenia) استفاده کنند. اما بخاطر برخی مشکلات و اتفاق هایی که رخ داده، ایرلاین های ماهان و آسمان رفته رفته پروازهای خود به ارمنستان را کاهش دادند و امروزه، گردشگران می توانند جهت سفر به ارمنستان به صورت هوایی، تنها از پروازهای ایر آرمنیا استفاده کنند.

لازم به ذکر است ارمنستان به دلیل اینکه در همسایگی ایران قرار دارد، گردشگران نیازی به اخذ ویزا جهت سفر به این کشور را نداشته و می توانند انواع تورهای لحظه آخری ارمنستان را هم انتخاب کنند. همچنین انواع تورهای زمینی ارمنستان هم ارائه می شود که هزینه به مراتب کمتری نسبت به انواع تورهای هوایی ارمنستان دارند.

نظرات کاربران

ارمنستان زمینی بهتره 21 آبان 98
1
دوستانی که قصد دارند به ارمنستان سفر کنند بنده هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی سفر کردم. اگر از نظر جسمی شرایطشو دارید پیشنهاد می کنم به صورت زمینی به ارمنستان برید. هوایی درسته که زمان خیلی کمتر داره ولی خب هزینه خیلی بیشتری هم داره. از اونور زمینی هم اتوبوساش خیلی بزرگ و راحت هستن و هم از جاده های سرسبز و زیبا میرین و خیلی خوش میگذره تو اتوبوس و از همش مهم تر اینه که هزینه تورتون هم تقریباً نصف میشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر