امتیاز 5 از 5 | از بین 1527 امتیاز دهنده به تور هوایی ارمنستان

تور هوایی ارمنستان

در صفحه تور هوایی ارمنستان، لیستی از بروزترین تورهای آفری، ارزان و لحظه آخری ارمنستان را مشاهده می کنید که نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی شده و در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر می توانید با آژانس های معتبر لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان، کوچکترین کشور همسایه ایران است که به لطف کوهستانی بودنش، تابسان های گرم و زمستان های بسیار سردی دارد. ارمنستان جزء ارزان ترین کشورهای خارجی برای ایرانیان است لذا خیلی ها هم ارمنستان را برای اقامت انتخاب می کنند و هم قصد دارند بجای پرداخت هزینه برای سفر به کیش، آن را برای سفر به ارمنستان بپردازند.

ارمنستان کشوری است که ایرانیان می توانند بدون نیاز به ویزا وارد خاکش شده و 90 روز اقامت داشته باشند. سفر به ارمنستان برای ایرانیان هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان دارد سفرهای هوایی ارمنستان برای ایرانیان از محبوبیت بالاتری برخوردارند چراکه سفرهای زمینی در کنار مدت زمان طولانی سفر، مشکلات خود را هم به همراه دارند.

تور لحظه آخری ارمنستان

ارمنستان به لطف عدم نیاز به اخذ ویزا، جزء مقاصدی است که تورهای لحظه آخری برایش ارائه می شود. تور لحظه آخری به توری گفته می شود که از چند ساعت تا 1 روز تا شروع تور باقیمانده و ارائه دهنده جهت تکمیل ظرفیت تور، تخفیف های بالایی را بر روی پکیج اعمال می نماید لذا گردشگرانی که قصد دارند با تور ارمنستان لحظه آخری به این کشور سفر کنند ممکن است هزینه ای کمتر از یک تور کیش پرداخت کنند.

تور ارمنستان هوایی

ایرلاین هایی که از مبدا تهران به مقصد ایروان می روند جدا ایرلاین ایرانی یا خارجی، دو نوع هستند. برخی ایرلاین ها مستقیم از مبدا تهران به مقصد ایروان می روند و ایرلاین هایی که ابتدا به کشور خود رفته و سپس به مقصد ایروان می روند. گردشگران تور ارمنستان هنگامیکه وارد فرودگاه ایروان می شوند مهر ورود بر روی ویزای آن ها اعمال می شود.

به گردشگران توصیه میشود در صورتیکه قصد دارند به ارمنستان سفر کنند، ریال های خود را در ایران به دلار تبدیل کرده و دلارهای خود را در صرافی های معتبر ارمنستان به درام تبدیل کنند. همچنین هنگام بازگشت هم تنها دلار به همراه داشته باشند تا مشمول ضرر نشوند.

نظرات کاربران

ارمنستان زمینی بهتره 21 آبان 98
1
دوستانی که قصد دارند به ارمنستان سفر کنند بنده هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی سفر کردم. اگر از نظر جسمی شرایطشو دارید پیشنهاد می کنم به صورت زمینی به ارمنستان برید. هوایی درسته که زمان خیلی کمتر داره ولی خب هزینه خیلی بیشتری هم داره. از اونور زمینی هم اتوبوساش خیلی بزرگ و راحت هستن و هم از جاده های سرسبز و زیبا میرین و خیلی خوش میگذره تو اتوبوس و از همش مهم تر اینه که هزینه تورتون هم تقریباً نصف میشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر