امتیاز 5 از 5 | از بین 1480امتیاز دهنده به تور هوایی ارمنستان

تور هوایی ارمنستان

در ادامه صفحه تور هوایی ارمنستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای تور هوایی ارمنستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان از محبوب ترین کشورهای گردشگری در میان ایرانیان است که مهم ترین دلیل آن، همسایه بودن این کشور و هزینه نسبتاً مناسب سفر است. گردشگران از دو راه زمینی و هوایی می توانند به ارمنستان سفر کنند و اکثر تورهای زمینی به دلیل اختلاف هزینه زیادی که نسبت به تورهای هوایی ارمنستان دارند، محبوب تر هستند

اما اگر قصد دارید از انواع تورهای هوایی و لحظه آخری ارمنستان استفاده نمائید خوب است اطلاعاتی راجع به پروازهای ارمنستان بدانید:

در گذشته گردشگران می توانستند جهت سفر به ارمنستان به صورت هوایی، از پروازهای ایرلاین های ماهان، آسمان و ایر آرمنیا (Air Armenia) استفاده کنند. اما بخاطر برخی مشکلات و اتفاق هایی که رخ داده، ایرلاین های ماهان و آسمان رفته رفته پروازهای خود به ارمنستان را کاهش دادند و امروزه، گردشگران می توانند جهت سفر به ارمنستان به صورت هوایی، تنها از پروازهای ایر آرمنیا استفاده کنند.

لازم به ذکر است ارمنستان به دلیل اینکه در همسایگی ایران قرار دارد، گردشگران نیازی به اخذ ویزا جهت سفر به این کشور را نداشته و می توانند انواع تورهای لحظه آخری ارمنستان را هم انتخاب کنند. همچنین انواع تورهای زمینی ارمنستان هم ارائه می شود که هزینه به مراتب کمتری نسبت به انواع تورهای هوایی ارمنستان دارند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری