امتیاز 5 از 5 | از بین 297 امتیاز دهنده به تور هند نوروز 97

تور هند نوروز 97

در ادامه صفحه تور هند نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای هند نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور هند با تاریخ و تمدن قدیمی خود و همچنین جاذبه های گردشگری و دیدنی فراوان سالانه میزبان تعداد بی شماری از گردشگران از سراسر دنیا می باشد.تاریخ این کشور به 3000 سال قبل از میلاد باز می گردد
قابل توجه گردشگران تور هند نوروز 97 ، ایرانیان بر روی تاریخ و فرهنگ این کشور بی تاثیر نبوده اند به گونه ای که 800 سال زبان فارسی بر مردم هند مسلط بوده و همچنین به مقدار قابل مشاهده ای بر روی آداب و رسوم مردم هند تاثیر داشته است.
کشور هند با مساحت بیش از 3 میلیون کیلومتر به عنوان هفتمین کشور بزرگ شناخته شده است.دهلی نو پایتخت کشور هند و بمبئی بزرگ ترین شهر هند می باشد که بیش تر گردشگران این دو شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.
کشور هند بیش تر در شبه قاره هند و جنوب آسیا را در برگرفته است که با کشور های بنگلادش ، نپال ، پاکستان برمه و چین هم مرز می باشد.
پر رفت و آمد ترین و بزرگ ترین فرودگاه هند چاپراپاتی شیواجی واقع در شهر بمبئ است که دارای دو ترمینال به صورت جداگانه برای پرواز های داخلی و خارجی می باشد.
قابل توجه گردشگران تور هند نوروز 97 ، آب و هوای هند در فصل زمستان 11 درجه ی سانتی گراد و گرم ترین ماه سال به 29 درجه ی سانتی گراد می رسد.گردشگرانی که قصد سفر با تور هند نوروز 97 را دارند بدانند که آب و هوای این فصل معتدل و مطبوع می باشد.
مسافران عزیز که می خواهند برای سفر نوروزی خود هند را انتخاب کنند بهتر است از قبل اقدام کنند به دلیل این که برای گرفتن ویزا مدت 2 هفته زمان لازم دارید و همچنین به دلیل تقاضای زیاد مسافران در این فصل و شلوغ بودن هتل ها از قبل بهترین گزینه ها را با قیمت مناسب تر بخرید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری