امتیاز 5 از 5 | از بین 3016 امتیاز دهنده به تور هند ارزان

تور هند ارزان

در صفحه تور هند ارزان، لیستی از انواع تورهای ترکیبی، مناسبتی و آفری هند را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده است. همچنین نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره بررسی می شوند و در صورتیکه تور مورد دلخواه از نظر تعداد شب، پرواز، هتل و قیمت را پیدا نکردید می توانید با آژانس های معتبر گردشگری تماس حاصل فرمائید.

هند از جمله معدود کشورهایی است که به تور ارزان مشهور است به دلایل مختلف که می توان از آنها به جمعیت زیاد، سرزمین پهناور و همچنین طبیعت بکر و دست نخورده آن اشاره کردو به همین دلیل سفر به هند برای طبیعت دوستان و گردشگران سراسر اروپا و آسیا و حتی امریکا سفری مهیج و سراسر پر از عجایب و شگفتی ها و در عین حال ارزان شمرده می شود. 
کوله باری که لازم است برای سفر به هند ببندید شبیه به کوله بارتان برای سفر به اروپا نیست، کوله باری جمع و جور به همراه مقداری دلار بیشتر نیاز نیست که اگر اهل سفر باشید کمتر وقتتان را برای گذران وقت در خرید سوغاتی و جمع آوری انواع وسایل غیر ضروری صرف می کنید. 

تور هند از این بابت به ارزان بوده شهره است زیرا هزینه های غذا و حمل و نقل در آنجا به قدری ارزان است که به وفور می توانید غذاهای محلی و سنتی هندوستان میل کنید و یا حتی با قطار و مترو به مکان های تفریحی و شهرهای تو در تو و بسیار هند سفر کنید و در عین حال هزینه ای ناچیز بابت سفرتان به اقسا نقاط هند بپردازید. یکی دیگر از جنبه هایی که هند را برای توریست ها و گردشگران محبوب کرده است، اقامتگاه ها، هاستل و خانه های روستایی هند است که می توان با فراغ بال در آنجا به گذران وقت پرداخت و همچنین لذت توام با آرامش دریافت کرد.
از دیگر جنبه هایی که می توان برای ارزان بودن تور هند مدنظر قرار داد، پر رونق بودن مراکز خرید در آن است و همین امر خرید و فروش را در آنجا پرورش داده است. در سفر به هند توجه داشته باشید که از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری کنید زیرا در آنجا به راحتی همه چیز قابل تهیه است. تور هند علاوه بر اینکه ارزان است، برای توریست های متفاوت با سلیقه های مختلف همه نوع امکانات وجود دارد؛ اقامتگاه های 200 روپیه تا 5000 روپیه ای در هند موجود است که تقریبا تمامی گردشگران با هر نوع سلیقه ای را راضی نگه می دارد و همین امر درباره هزینه غذا در هند نیز صدق می کند، بدین منظور که غذاهای خیابانی قیمتی ارزان و غذاهای لوکس در رستوران های شیک و مجلل قیمتی بالا دارند به گونه ای هر گردشگری قادر است غذا و رستوران متناسب با سلیقه غذایی خود را بیابد.
علاوه بر تمامی موارد گفته شده، هند برای مکان های تفریحی خود نیز ورودی دریافت می کند که باز هم به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی مبالغ بسیار پایینی هستند. بسیاری از گردشگران از میزان پولی که در هند خرج می کنند شگفت زده می شوند و سفر هند برایشان سفری باورنکردنی است چرا که در مقایسه با گردشگرانی که به اروپا سفر می کنند سفر به هند سفری بسیار ارزان است و می توان در هند روزی را تجربه کرد که با تنها 20 دلار سپری شده است، بسیار تکان دهنده است! 
 

سوالات متداول تور هند ارزان

1- چرا هند کشوری ارزان است؟

پاسخ : هند به دلیل ارزش پایین پول، خدمات، غذا و هتل های ارزان قیمت جزو کشورهای ارزان شناخته می شود.


2- ارزانترین وسیله حمل و نقل عمومی در هند تاکسی است یا ریکشا؟

پاسخ : در هند استفاده از مترو، اتوبوس و ریکشا با حدود 8 روپیه در هر کیلومتر نسبت به تاکسی بسیار ارزانتر است.


3- خرج روزانه سفر به هند چقدر است؟

پاسخ : با توجه به اینکه هند کشوری ارزان است، با بودجه ای معادل با 6 تا 8 هزار روپیه در روز، می توان سفری اقتصادی داشت.


4- ویزای توریستی هند چند ماهه و قیمت آن چقدر است؟

پاسخ : اکثر ویزاهای توریستی هند یک ماهه هستند که برای دریافت آن باید مبلغی در حدود 500 هزار تومان پرداخت کنید.


نظرات کاربران

هایده 18 آبان 98
3
اگه از هرج و مرج خوشتون نمیاد از الان بهتون میگم برید هند دیوانه میشید اما برای کسی که دنبال سوژه عکاسیه و دوس داره از مردم و جامعه عکاسی کنه فوق العاده جای خوبیه. من حدود 40 گیگ عکس جمع کردم از هند و خیلی هم استفاده هنری ازشون کردم. لباسای ساری طورشون قدری جذبم کرده بود که خودم میپوشیدم و میرفتم عکس میگرفتم به خصوص توی معبدای بزرگ و سنگی شون که انقدر پله داشتن و توی تپه ها و کوه ها بودن که میخواستم از اونجا بیرون نیام و ساعتها از اون بالا منظره رو تماشا کنم. دومین چیزی که باید توجه کنید بهش اینه که غذاهاش با گوارش و معده هرکس سازگاری نداره به خصوص من که عمل قلب باز کردم نمیتونم از غذاهاشون استفاده کنم برای همین همش دنبال رستوران های فرنگی میگشتم بتونم ماهی و نمیدونم سوپی چیزی بخورم که زیاد توش ادویه نباشه اما خب از قیمتی که برای غذاهای محلیشون میدادن خیلی بیشتر بود زیاد هم پیدا نیمشد ازین مدل رستورانها.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر