امتیاز 5 از 5 | از بین 3493 امتیاز دهنده به تور نوروز 99 روسیه

تور نوروز 99 روسیه

در ادامه صفحه تور نوروز 99 روسیه می توانید لیستی از به روز ترین تورهای روسیه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تور نوروز 99 روسیه

1- آیا کشور روسیه تعطیلات نوروزی را جشن می گیرد؟

پاسخ : بله، روسیه علاوه بر بزرگداشت عید نوروز، فستیوال ها و جاذبه های تفریحی فراوانی دارد که تعطیلات نوروز می تواند بهترین زمان برای سفر به روسیه و بهره مندی از جاذبه های توریستی روسیه باشد.


2- بهترین جاذبه های توریستی روسیه در تعطیلات نوروز چه مکان هایی است؟

پاسخ : میدان سرخ مسکو که کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل آن را به زیباترین میدان روسیه تبدیل کرده اند، دهکده تزارها در سن پترزبورگ، کلیسای کازان، دریاچه بایکال، مقبره لنین، موزه گورکی، باغ آلکساندر، املاک کولومنسکوی، کلیسای کریست ساویور، گورستان نودویچی و حتی ایستگاه های مترو در مسکو همگی می توانند بهترین مکان های توریستی روسیه در تعطیلات نوروزی باشد.


3- بهترین زمان برای سفر به روسیه در تعطیلات نوروزی چه زمانی است؟

پاسخ : توصیه ما به شما این است که در زمان تعطیلات کریسمس تا تعطیلات نوروزی از روسیه و جاذبه های گردشگری آن، حال و هوای توریستی و خوراکی های جذاب و دوست داشتنی روسیه نهایت بهره را ببرید.


4- معمولا فستیوال های بهاره روسیه در چه شهرهایی برگزار می شود؟

پاسخ : در شهرهای بزرگ روسیه مانند مسکو، سن پترزبورگ و حتی سوچی فستیوال های فصل بهار، فستیوال های ملی، فستیوال های فرهنگی بسیار ارزنده ای برگزار می شود.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما