امتیاز 5 از 5 | از بین 2558 امتیاز دهنده به تور مهر آنتالیا

تور مهر آنتالیا

تور مهر آنتالیا از محبوب ترین و پر متقاضی ترین تور ها میان گردشگران ایرانی می باشد، در این قسمت می توانید لیستی از تور های آنتالیا را به همراه نرخ های واقعی و توضیحات کامل شامل مدت زمان اقامت، قیمت، ایرلاین و آژانس برگزار کننده تور، مشاهده نمایید.

آنتالیا از جمله مقاصدی است که طی چند سال اخیر به شدت بین ایرانیان طرفدار پیدا کرده است. به طوری که در سال 2018 میلادی شهر ساحلی آنتالیا ترکیه میزبان هزاران گردشگر ایرانی بوده است. به دلیل آن که این مقصد در تمام طول سال مورد توجه گردشگران قرار دارد، ما در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی درباره وضعیت آب و هوایی و همچنین برگزاری جشن ها و فستیوال های آنتالیا در اختیار متقاضیان خرید تور مهر آنتالیا قرار دهیم، بدین منظور با ما همراه باشید.

تور مهر آنتالیا

این بخش از سایت لحظه آخر ویژه نمایش تورهای مهر آنتالیا می باشد. احتمالا کاربران و مسافران این شهر بدانند که بهترین زمان سفر به آنتالیا برای پرداختن به تفریحات آبی و لذت بردن از جاذبه های گردشگری این شهر، فصل تابستان می باشد. با این حال این شهر در فصل پاییز نیز طرفداران خاص خود را دارد، علی الخصوص اوایل این فصل و به عبارتی مهر ماه، سفر به این شهر هنوز به قوت خود باقی است. خصوصا که در این بازه زمانی هم تا حدودی آب و هوای آنتالیا خیلی سرد نشده، هم اینکه به دلیل اتمام تعطیلات تابستانه اکثر هتل ها و آژانس های مسافرتی از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند.

آب و هوای آنتالیا در مهر یا اکتبر

آنتالیا در ماه اکتبر که از 9 مهر شروع و تا 9 آبان ادامه دارد، از آب و هوای معتدل و مطلوب برخوردار بوده و به عبارتی هوا نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم، به همین خاطر هنوز امکان انجام ورزش های آبی در فضای روباز و یا در کنار ساحل وجود دارد. البته لازم به ذکر است، بیشتر بارش های این شهر در فصل های پاییز و زمستان رخ می دهد بنابراین اگر قصد خرید تور مهر آنتالیا را دارید انتظار بارش باران را در زمان سفر خود به این شهر داشته باشید، چرا که به طور میانگین ماه اکتبر 4 روز بارانی خواهد داشت.

در بازه زمانی ذکر شده (9 مهر تا 9 آبان) دمای هوای آنتالیا غالبا بین 15 الی 30 درجه سانتی گراد متغیر است. آسمان این شهر در ماه اکتبر روزانه به طور میانگین 9 ساعت آفتاب داشته و همچنان امکان شنا کردن در آب های دریای مدیترانه وجود دارد.

مهر ماه، فصل خرید در آنتالیا

اگر به دنبال بهترین زمان سفر به آنتالیا برای خرید کردن هستید، ما فصل پاییز را به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که پاییز فصل برگزاری فستیوال های خرید در این شهر بوده و مسافران تور مهر آنتالیا می توانند در این فصل از تخفیف های ویژه مراکز خرید موجود در سطح شهر بهره مند شده و خرید خوبی داشته باشند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر