امتیاز 5 از 5 | از بین 315 امتیاز دهنده به تور مسکو نوروز 97

تور مسکو نوروز 97

در ادامه صفحه تور مسکو نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مسکو نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور روسیه با وسعت 18 کیلومتر از بزرگ ترین کشور های جهان به شمار می رود که به طور تقریبی 10 برابر از ایران بزرگ تر می باشد. به طور کلی 17 کیلومتر این کشور را خشکی و 1 کیلومتر آن را آب تشکیل داده است.
پایتخت این کشور پهناور مسکو نام دارد که در بخش مرکزی و اروپایی این کشور واقع گردیده است و همچنین این شهر از بزرگ ترین مناطق شهر نشینی دنیا محسوب می شود.
قابل توجه گردشگران تور مسکو نوروز 97 ، این کشور در بین دو قاره ی اروپا و آسیا قرار گرفته که توسط رودخانه اورال و رشته کوه های اورال مرزی بین این دو قاره ساخته است جالب تر از آن که بیش از 49 پل بر روی رودخانه موسکوا ساخته شده که شعبات فرعی آن در محدوده ی شهر قرار گرفته است.
مسافران تور مسکو نوروز 97 بدانند که در این شهر زیبا و دیدنی جاذبه ها اماکن مختلفی وجود دارد که می توانید از آن دیدن نمایید که شامل اتاق های سوهو روسیه ، میدان سرخ ، بالشوی تئاتر ، سیرک نیکولین ، موزه پلانتریوم ، سیرک مسکو ، تئاتر گربه های مسکو ، باغ آرمیتاژ ، گالری برادران لومیر ، اغ وحش مسکو ، پارک آبی پیترلند ، برج اسپاسکایا ، وزه جنگ روسیه ، کاخ کرملین ، شهر ولادی وستوک ، دریاچه بایکال ، مترو مسکو ، کلیسا سنت باسیل ، کلیسا کولومنسکویه ، هفت خواهران استالین ، صومعه نوودویچی ، تپه گنجشکهای مسکو ، مقبره لنین ، کلیسای جامع سنت اسحاق ، کلیسای عیسی منجی مسکو و ستون های سنگی روسیه نیز می باشد.
گردشگران تور مسکو نوروز 97 که می خواهند تعطیلات نوروزی خود را در شهر مسکو بگذرانند بدانند که آب و هوای مسکو در این فصل متعادل و آرام می باشد و می توانید نهایت لذت را در این شهر بزرگ ببرید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری