امتیاز 5 از 5 | از بین 252 امتیاز دهنده به تور مالدیو نوروز 97

تور مالدیو نوروز 97

در ادامه صفحه تور مالدیو نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مالدیو نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مالدیو کشوری جزیره ای در اقیانوس هند و همچنین در قسمت جنوب غربی هند می باشد که جالب است بدانید به تازگی رابطه ی سیاسی خود را با ایران برای حمایت از عربستان سعودی قطع کرده است.
قابل توجه گردشگران تور مالدیو نوروز 97 ، پایتخت این کشور ماله نام دارد که جمعیتی برابر با 328 هزار نفر را درون خود جای داده و واحد پولشان روفیه مالدیو می باشد.
گردشگران تور مالدیو نوروز 97 اطلاع داشته باشند که کشور مالدیو از نظر مساحت و جمعیت به عنوان کوچک ترین کشور قاره ی آسیا شناخته شده است.زمین های این کشور به صورت میانگین 1.5 متر از سطح دریا فاصله دارد به همین خاطر کم ارتفاع ترین کشور جهان به شمار می رود و بلند ترین قسمت این کشور تنها 2.4 متر ارتفاع دارد.ماله پایتخت مالدیو تنها 104 هزار نفر جمعیت دارد که در زمان های قدیم مکانی سنتی برای تاج گذاری شاهان بوده است.
این شهر جزیره ای برای آب های فیروزه ای ، امکانات تخصصی غواصی ، هتل هایی که از ویلا های اختصاصی ساخته شده معروف می باشد. تمام هتل ها مالدیو از طریق اسکله های چوبی به ساحل متصل می شوند و یا به طور کلی به روی آب ساخته و گسترش یافته که در دیدگاه گردشگران از محبوبیت زیادی بر خوردار می باشد.
داشتن آب و هوای گرم ، سواحلی تمیز با شن های سفید ، درختان نخل ، امکانات مجهز غواصی ، تفریحات آبی و غیره آن را به مقصدی رویایی تبدیل کرده است.
گردشگران عزیز تور مالدیو نوروز 97 که می خواهند تعطیلات نوروزی امسال خود را در این جزیره بگذارنند بدانند که آب و هوای مالدیو در تمامی مدت سال آفتابی ، گرم و شرجی می باشد و سرد ترین ماه سال دسامبر و گرم ترین ماه سال آوریل می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری