امتیاز 5 از 5 | از بین 3016 امتیاز دهنده به تور لحظه آخری هند

تور لحظه آخری هند

در صفحه تور لحظه آخری هند، لیستی از انواع تورهای ترکیبی، مناسبتی و آفری هند را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده است. همچنین نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره بررسی می شوند و در صورتیکه تور مورد دلخواه از نظر تعداد شب، پرواز، هتل و قیمت را پیدا نکردید می توانید با آژانس های معتبر گردشگری تماس حاصل فرمائید.

برای داشتن سفری مهیج پیشنهاد ما به شما رفتن به کشور پهناور هند و غنی از فرهنگ است. کشوری که در آن تنوع زبانی، غذایی و فرهنگی، نژادی، لباس و پوشش به قدری موجود است که با وسعت یک قاره قابل قیاس است. هند کشوری پر رنگ و انبوه از افراد، یکی از پر طرفدارترین کشورها محسوب می شود که در حال حاضر دومین کشور پر جمعیت در جهان را تشکیل می دهد و همین شگفتی در جمعیت موجب شده در میان گردشگران جایگاه خاصی پیدا کند.
علاوه بر تمامی این تنوعات، با مردمی که با نژادهای مختلف به طرز مسالمت آمیزی در کنار یکدیگر زندگی می کنند، می توان از یکی از دلایل محبوب بودن هند به طبیعت و چشم انداز بکر و دست نخورده اش اشاره کرد که تجربه ای بی نظیر را برای شما گردشگران به ارمغان می آورد تجربه ای که آرامش درونی را در دل طبیعت برایتان فراهم می کند.
سفر به هند برای طبیعت دوستانی که به دنبال چشیدن طعم های مختلف، چشم اندازهای خارق العاده که به دست هنرمند طبیعت نقاشی شده و رنگ ها و طرح های تاریخی که در این کشور جاذبه های توریستی فراوانی پدید آورده، جزو بهترین مکان های توریستی است که می تواند لذت سفری عجیب و زیبا را برایتان فراموش نشدنی کند. هند با وسعت و گستردگی اش از کوه های بلند هیمالیا تا مناطق سبز کرالا، رود معروف و مقدس گنگ موجود در این کشور؛ چشم انداز بی نظیری از ویرانه های تاریخی و باستانی هند تا شهرها و فرهنگ و رسوم عجیب و غریب هند تجربه ای به یادماندنی برای تمامی گردشگران است. 
یکی از بهترین پیشنهادهایی که برای بازدید از کشور هند پیش روی شماست، خرید تورهای لحظه آخری هند با قیمت هایی باور نکردنی و تخفیفات ویژه و در عین حال امکانات و رفاه بسیار برای گردشگران است. تورهای هند به قدری متنوع هستند که تقریبا تمامی توریست ها با بسیاری از سلیقه ها را راضی نگه می دارد که شامل تورهای ارزان هند با مدت زمان کم گرفته تا تورهای لوکس و طولانی مدت با تفریحات و امکانات متنوع می باشد که به همین دلیل محبوب بسیاری از گردشگران است. 
 

سوالات متداول تور لحظه آخری هند

1- تورهای لحظه آخری هند چه مزیتی دارند؟

پاسخ : تروهای لحظه آخری هند به دلیل اینکه در چند ساعت یا چند روزه پیش از زمان سفر به فروش می رسند، علاوه بر آنکه امکانات برابری با تورهای معمولی هند دارند، بسیار ارزانتر از تورهای معمولی هستند و بدین منظور پرطرفدار نیز هستند.


2- کمترین قیمت تور هند چقدر است؟

پاسخ : تورهای هند بسته به تک مسیره بودن یا ترکیبی بودنشان قیمت های متنوعی دارند؛ اما می توان تورهای ارزان با قیمت های حدود 5 میلیون تومان نیز خریداری کرد.


3- غالب تورهای هند چند روزه هستند؟

پاسخ : عمده تورهای هند 7 روزه هستند و به ندرت تورهای هند بيشتر يا كمتر از 7 روز یافت می شود.


4- تورهای ترکیبی هند از چه شهرهایی بازدید دارند؟

پاسخ : اکثر تورهای هند ترکیبی هستند و از شهرهای دهلی، آگرا، جیپور و گوا بازدید دارند که مقاصد گردشگری آنها به آژانس های مسافرتی بستگی دارد.


نظرات کاربران

سینا سرابی 18 آبان 98
4
همه هندی ها عاشق چای هستن اما خب جدیدا اکثرشون به سمت فرهنگ غربی رفتن و بیشتر قهوه میخورن اما توشون کلی هندی اصیل هست هنوز که باز هم چای وعده اصلی صبحانه و عصرانه شون هست. یه غذای خوب و تند داره که من هیچوقت نتونستم بخورم اما یه مرغ داره به اسم مرغ تیکا خیلیییی تنده و قشنگ بخورید آتیش میگیرید ادویه هاشون خوشمزه استا اما خب به قدری تنده که برای ما غیرقابل تحمله اما بگما من و خواهرم همزمان میخوردیم اما چون خواهرم خیلی کلا غذا و فلفل تند مصرف میکنه براش از حد معمول اونجور که میگفت یکم تندتر بود وگرن میتونست اون تحمل کنه برای منی که زیاد غذای تند نمیخورم غیرقابل تحمل بود و خیلی نمیتونستم غذای محلی اونجارو امتحان کنم. اما سوپاشون خیلی خوشمزه بود میتونستی بهشون بگی ادویه نزنن من آخراش یادگرفتم بگم اما دیگه روز آخر بود یه جا پیدا کرده بودم ازم میپرسید چقد ادویه بزنم :) آهان تا یادم نرفته اینم بگم اگه خیلی از شلوغی و اینا بدتون میاد اونجا با ماشین برید اینور اونور و سوار اتوبوساشون نشید هم خیلی شلوغه هم بوی عرق میاد همه جا اما خب با مترو یکم کمتره اما چون کلا جمیتشون زیاده و همه جور آدمی میاد تو وسایل نقلیه شهریشون سوار میشه. بهتره با ماشین برید تا بیشتر ازین از هند زده نشید. یه ماشین کرایه کنید خیلی گرون درنمیاد. هزینه سوخت اونجا ارزونه حتی با این قطارهاشون هم می تونید برید اینور اونور. دیگه اینکه آلوده است اونجا واقعا میگم آلوده، هم جمعیت زیاد هم آلوده هم گاهی شرجی میشه. البته تو فصل گرما دیگه. من جای شما باشم توی فصل پاییز یا زمستون میرم که هوا خیلی بهتر باشه و زیاد اذیت نشم زیر آفتاب و اینا.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر