امتیاز 5 از 5 | از بین 3047 امتیاز دهنده به تور لحظه آخری باتومی

تور لحظه آخری باتومی

در صفحه تور لحظه آخری باتومی، با لیستز از بروزترین تورهای لحظه آخری زمینی و هوایی باتومی روبرو می شوید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها همواره بررسی می شوند. همچنین می توانید جهت انتخاب تور دلخواه، با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

چه به صورت هوایی قصد سفر به باتومی را داشته باشید و چه به صورت زمینی، همواره می توانید انواع تورهای لحظه آخری باتومی را اخذ کنید. باتومی پایتخت گردشگری گرجستان است و همواره تقاضا برای سفر به باتومی به حدی است که به ندرت تورهای لحظه آخری برای این مقصد گردشگری محبوب ارائه می شود.

تور لحظه آخری باتومی چیست؟

ایرانیان برای سفر به گرجستان نیازی به اخذ ویزا ندارند و می توانند تنها با در دست داشتن پاسپورت یا گذرنامه خود به گرجستان سفر کنند بطوریکه مهر ورود و خروج در فرودگاه یا در مرز بر روی پاسپورت اعمال می شود. یکی از مزایای عدم نیاز به اخذ ویزای توریستی گرجستان، ارائه تورهای لحظه آخری است.

بطور کلی، به توری که نهایت 1 یا 2 روز تا شروعش باقیمانده و ارائه دهنده جهت تکمیل ظرفیت آن، تخفیف بر روی تور اعمال می کند تور لحظه آخری گفته می شود لذا گردشگرانی که قصد دارند به باتومی سفر کنند خوب است وسایل خود را همواره جمع کرده و منتظر تور لحظه آخری باتومی باشند تا به هزینه کمتری به این شهر سفر کنند. همچنین لازم به ذکر است برخلاف تصور برخی از گردشگران، ارائه تخفیف و پرداخت هزینه کمتر به معنای کاهش امکانات و خدمات تور نمی باشد.

چه زمانی می توان تور لحظه آخری باتومی اخذ کرد؟

تورهای لحظه آخری زمانی ارائه می شوند که ظرفیت تور تکمیل نشده و مدت زمان کمی تا شروع تور باقیمانده است. لذا تورهای لحظه آخری بیشتر در دوران کم گردشگر یا لو سیزن ارائه می شوند و به ندرت می توان در دوران اوج گردشگری بخصوص ایام تعطیلات تور لحظه آخری را برای مقصدی پیدا کرد.

برای سفر به باتومی گردشگران هم می توانند به صورت هوایی سفر کنند و هم به صورت زمینی. تور زمینی باتومی به دلیل محبوبیت کمتر در میان گردشگران، به ندرت ارائه می شود و در صورت ارائه شدن هم احتمال لحظه آخری شدنش هم بیشتر است. با توجه به آب و هوای باتومی، فصل پاییز و زمستان در کنار هزینه سفر به مراتب کمتر، تورهای لحظه آخری هم به وفور ارائه می شود و گردشگران می توانند به هزینه ای گاه کمتر از یک سفر به کیش، به باتومی سفر کرده و بهترین خاطرات سفر را برای خود اخذ کنند.

 

تور باتومی از هتل های مختلف

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما