امتیاز 5 از 5 | از بین 346 امتیاز دهنده به تور لبنان نوروز 97

تور لبنان نوروز 97

در ادامه صفحه تور لبنان نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای لبنان نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

قابل توجه گردشگران تور لبنان نوروز 97 ، پایتخت این کشور بیروت و به پاریس خاورمیانه شهرت دارد.این کشور زیبایی های وصف نشدنی دارد که همچون جواهری در قلب خاورمیانه می درخشد.
در واقع لبنان بین اخبار جنگ روسیه و تهدید های داعش گیر افتاده به همین خاطر گردشگران کمتر جرات می کنند به این شهر دیدنی سفر کنند.
لبنان در شبه جزیره ای در دریای مدیترانه می باشد که بزرگ ترین و پایتخت آن لبنان نام دارد.بیروت منطقه ای کوهستانی می باشد که انتهای آن به سواحل و همچنین دره های سرسبز ختم می گردد.
مسافران تور لبنان نوروز 97 که قصد ماجراجویی دارند می توانند با 11 مایل رانندگی به سمت شمال بیروت به سواحل کوهستانی به نام جعیتا گروتو برسند جایی که از پیوند دو غار اهکی به وجود آمده است .غار پایینی به آب های تیره و نا معین وصل می شود اما در غار بالایی به معنای واقعی می توانید ماجراجویی کنید و نهایت لذت را ببرید.در مسیر ماجراجوییتان به استالاکتیت های معلق با ارتفاع های مختلف می رسید که بزرگ ترین استالاکتیت جهان به ارتفاع 8.5 متر را خواهید دید.
گردشگران تور لبنان نوروز 97 می توانند از جاذبه های گردشگری و دیدنی متعددی نظیر صخره ی کبوتر و یا صخره روشه دیدن کنند.در این سواحل منطقه ای اعیان نشین وجود دارد که به دلیل داشتن کافه ها مختلف ، گردشگاه های ساحلی ، هتل های مجلل ، بوتیک ها شیک و رستوران های متعدد در منطقه ی کورنیش نیز شهرت دارد جایی که گردشگرن زیادی را در طول سال به خود جذب می کند.
اگر از آن دسته از مسافرانی هستید که از خرید کردن انرژی مثبت می گیرید بازار بیروت که به زبان عربی سوق بیروت است در ساختمان های سنتی و قدیمی مانند دیگر مراکز خرید خاورمیانه نمی باشد بلکه این بازار در یک مرکز خرید بزرگ و تازه ساخت با بیش از 200 مغازه وجود دارد که هر آن چه را بخواهید می توانید بخرید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری