امتیاز 5 از 5 | از بین 397 امتیاز دهنده به تور قشم نوروز 97

تور قشم نوروز 97

در ادامه صفحه تور قشم نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای قشم نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

جزیره ی زیبای قشم با مساحت 1500 کیلومتر مربع بزرگ ترین جزیره ی ایران به شمار می رود که در خلیج فارس و در قسمت شمال تنگه ی هرمز واقع شده است.جزیره ی قشم با داشتن انواع جاذبه های گردشگری تاریخی و همچنین تفریحات مختلف بهترین پیشنهاد به عنوان مقصد سفرتان محسوب می شود.
مسافران عزیز تور قشم نوروز 97 توجه داشته باشند این جزیره بیش ترین مساحت و کرانه خلیج فارس را درون خود جای داده است و همچنین از جزایر مهم قشم می توانیم به جزایر سیمین ، دوستکو ، زیتون ، سلخ و نار شیب دراز نیز اشاره کرد.
گردشگران تور قشم نوروز 97 که قصد دارند در ماه فرودین سفر کنند می توانند به صورت زمینی و هوایی خود را به جزیره ی قشم برسانند.امروزه پرواز های ایرلاین های ماهان ف معراج و قشم ایر فعالیت دارند و پرواز های سیستمی و چارتری به فروش می رسد که می توانید به صورت حضوری و اینترنتی آن را تهیه کنید.همچنین فرودگاه تازه تاسیس شده ی قشم 60 کیلومتر با جزیره ی قشم فاصله دارد که حدود 1 ساعت نیم زمان می برد تا به جزیره ی قشم برسید.
مسافران عزیز که قصد دارند تور قشم نوروز 97 را انتخاب کنند مطلع باشند که آب و هوای قشم در این ماه بسیار خوب و معتدل می باشد و یکی از مناسب ترین فصل های سفر به قشم به شمار می رود.آب و هوای قشم در هنگام صبح گرم اما همراه با وزش باد ، هنگام ظهر یعنی ساعت 1 تا 5 بعد از ظهر گرم ترین زمان ممکن است اما در هنگام شب دمای هوا تا 5 درجه کاهش یافته و خنک می گردد به همین دلیل در سفر خود از ساعت 6 عصر تا 3 بامداد می توانید از انواع تفریحات و امکانات جزیره استفاده و از سفر نوروزی خود نهایت لذت را ببرید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری