امتیاز 5 از 5 | از بین 275 امتیاز دهنده به تور قبرس نوروز 97

تور قبرس نوروز 97

در ادامه صفحه تور قبرس نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای قبرس نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

قابل توجه مسافران عزیز تور قبرس نوروز 97 ، قبرس یکی دیگر از مقاصد گردشگری محبوب به شمار می رود که در سال 1960 مستقل و عضو اتحادیه اروپا شده است.
این جزیره ی زیبا با مساحت 1925 کیلومتر مربع به عنوان سومین جزیره ی بزرگ مدیترانه شناخته شده است که در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه ی گردشگری داشته است از این رو سال به سال شاهد گردشگران زیادی از سراسر جهان می باشند.
گردشگران تور قبرس بدانند که این جزیره در قسمت شمال شرقی دریای مدیترانه و همچنین در تقاطع اروپا ، آفریقا و آسیا قرار گرفته که آن را به نوع خود منحصر به فرد کرده است.
پایتخت کشور قبرس نیکوزیا نام دارد که می توان گفت مدرن ترین و شهر غیر ساحلی قبرس محسوب می شود.طی مخالفت ها و جنگ هایی که در قبرس روی داد آن را به دو قسمت قبرس جنوبی که یونانی نشین است و قبرس شمالی که ترک نشین می باشد تقسیم شده است.
دین مردم ترک مسلمان و مردم یونان ارتودوکس زبان این کشور یونانی و ترکی می باشد اما گردشگران تور قبرس نوروز 97 به هیچ عنوان نگران نباشند به دلیل این که بیش تر مردم قبرس به زبان بین المللی انگلیسی تسلط کافی دارند.
به طور کلی جمعیت کشور قبرس یک میلیون و دویست هزار نفر می باش که در این میان طبق آخرین آمار 77% آنان یونانی و 17% باقی مانده ی آن ترک ها می باشند.
جزیره ی قبرس به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد کاملا سر سبز با آب و هوای مناسب می باشد به همین دلیل بیش تر گردشگرانی کحه به طبیعت علاقه دارند تور قبرس را انتخاب می کنند.
گردشگرانی که می خواهند در فصل بهار و تعطیلات نوروز به قبرس سفر کنند بدانند که بهترین زمان سفر را انتخاب کرده اند به دلیل این که تمامی کشور سرسبز و پوشیده شده از گل های رنگارنگ است.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری