امتیاز 5 از 5 | از بین 162 امتیاز دهنده به تور فرانسه نوروز 97

تور فرانسه نوروز 97

در ادامه صفحه تور فرانسه نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای فرانسه نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

فرانسه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشکری به شمار می رود که با یاد نام فرانسه تمامی مردم یاد برج زیبای ایفل و انواع پنیر های خوشمزه ی آن نیز می افتند.
فرانسه به دلیل وجود جاذبه های گردشگری متعدد و جاذبه های تفریحی مختلف سالانه میزبان گردشگران زیادی از سر تا سر جهان می باشد به همین دلیل اگر از آن دسته از مسافرانی هستید که می خواهید متفاوت ترین تعطیلات نوروزی را تجربه کنید پیشنهاد لحظه آخر به شما انتخاب تور فرانسه نوروز 97 نیز می باشد.
قابل توجه گردشگران تور فرانسه نوروز 97 ، این شهر را با عنوان های زیادی مانند کشور بازیگران معروف و چهره های سینمایی و تئاتر ، پایتخت فرهنگی اروپا ، کشور ناپلون بناپارت ، کشوری برای ساختن لحظات رمانتیک ، کشور نویسندگان و شاعران مشهور و کشور موزه های و باغ های سرسبز نیز می شناسند.
کشور فرانسه در همسایگی کشور هایی نظیر آلمان ، ایتالیا ، و اسپانیا می باشد که در این میان از قوی ترین کشور ها در زمینه ی جذب توریست می باشد.جالبه که بدانید بیش ترین جمعیت کشور فرانسه را مسیحیان کاتولیک تشکیل داده که دارای اقلیت های مسلمان ، مسیحی پروتستان و یهود نیز می باشند.
گردشگران تور فرانسه نوروز 97 می توانند از طریق ایرلاین های ماهان ایر ، ایران ایر و ایر فرانس به سمت فرودگاه فرانسه با مدت زمان پروازی 5 ساعت و 50 دقیقه پرواز داشته باشند.
اگر بخواهیم آب و هوای فرانسه را به طور کلی بگوییم ، این کشور دارای آب و هوای مدیترانه ای و معتدل است که با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد در هر منطقه آب و هوای آن فرق می کند. هیچ وقت نمی توان پرسید بهترین زمان سفر به فرانسه چه زمانیست به دلیل این که این موضوع کامل به سلیقه ی شما بستگی دارد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری